מאירונאוטיקס לאורביט - דניאל אשחר מונה למנכ"ל

אשחר, ששימש עד כה משנה למנכ"ל באירונאוטיקס, צפוי ליהנות באורביט ממשכורת חודשית של 77 אלף שקל וממענק שנתי של שש משכורות ■ אירונאוטיקס הודיעה אתמול על מינויו של משה אלעזר לתפקיד המנכ"ל

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אורביט
מערכת של אורביט

חברת טכנולוגיית התקשורת אורביט, שבשליטת קרן פימי, הודיעה על מינויו של דניאל אשחר, משנה למנכ"ל חברת המל"טים אירונאוטיקס, לתפקיד מנכ"ל החברה. כעת תחכה אורביט לאישור התגמול שצפוי להינתן לו באסיפת בעלי המניות הכללית, שתתכנס ב-10 בפברואר. אשחר עבר תהליך גיוס לתפקיד במשך ארבעת החודשים האחרונים. אירונאוטיקס הודיעה אתמול (ראשון) על מינויו של משה אלעזר לתפקיד המנכ"ל.

בשנתיים האחרונות כיהנו בתפקיד מנכ"ל אורביט לא מעט אנשים - איתן לבנת, שסיים את תפקידו בספטמבר 2018; בן ויינברג, לשעבר מנכ"ל חברת לומוס ומשנה למנכ"ל חברת אסנס, שהחליף את לבנת; יצחק גת, שמונה באוגוסט 2019 למנכ"ל זמני, ותחת ניהולו החברה סגרה את הרבעון השלישי של 2019 עם רווח נקי של 1.1 מיליון שקל, ממחזור הכנסות של 13 מיליון שקל.

אשחר, שצפוי להיכנס לתפקיד במארס, יהנה ממשכורת חודשית של 77 אלף שקל ברוטו ויהיה זכאי למענק שנתי בהיקף של 6 משכורות חודשיות. מענק נוסף מותנה ברווחים, יעדי מכירות וצבר הזמנות רווח נקי, לפי משקולות שיקבעו מראש. סך התגמול כולל האופציות מסתכם ב-1.5 מיליון שקל בשנה.

אורביט מספקת מערכות תקשורת למשימות חיוניות ומסחריות עבור יישומים בים, ביבשה, באוויר ובחלל. מוצרי החברה כוללים מערכות תקשורת לוויינית ניידות, פתרונות עקיבה וטלמטריה, מערכות לניהול תקשורת ומערכות לתצפיות מהחלל שמוטמעות באוניות, מטוסים ורכבות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker