שיכון ובינוי ממנה שלושה בכירים לשעבר בהפניקס להנהלת החברה

במטרה ליישם את האסטרטגיה העסקית החדשה, חברת שיכון ובינוי בניהולו של אייל לפידות, לשעבר מנכ"ל הפניקס, עורכת שינויים בשדרה הניהולית של החברה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אייל לפידות, מנכ"ל שיכון ובינוי
אייל לפידות, מנכ"ל שיכון ובינויצילום: קובי קלמנוביץ'

חברת שיכון ובינוי - שמנוהלת על ידי אייל לפידות, לשעבר מנכ"ל הפניקס - מבצעת שינויים בשדרה הניהולית של החברה במטרה ליישם את האסטרטגיה העסקית החדשה, שהוכרזה בנובמבר 2019.

רועי יקיר, מנכ"ל הפניקס השקעות ופיננסים בשש השנים האחרונות, ימונה למנכ"ל שיכון ובינוי אנרגיה, חברה בת של שיכון ובינוי, במקומו של ז׳אן סממה שיפרוש בימים הקרובים. דורון בשן, סמנכ"ל הכספים של RED, ימונה למ"מ מנכ"ל החברה במקום גיא דבורין שעזב לפני עשרה ימים. צחי פרץ, סמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי אנרגיה בארבע השנים האחרונות, ימונה לסמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי נדל"ן במקומו של אייל קורן. פרץ משמש כסמנכ"ל הכספים של שו"ב אנרגיה מזה ארבע שנים. אורי קיסוס, שכיהן עד כה כמנכ"ל הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל, יתמנה לסמנכ"ל השירות של שיכון ובינוי נדל"ן במקומו של דן ריבק, ולמנכ"ל ריקטק במקום מומי צח.

שרון נובק, שמנהל כיום את פעילות הזכיינות של שיכון ובינוי בארה"ב במקומו של אייל כהן (שמסיים את תפקידו החודש) יוביל את כלל הפעילות העסקית של הקבוצה בארה"ב, והיא תאוחד תחתיו. נובק יהיה כפוף לאלון רווה, מנהל חטיבת הזכיינות הגלובלית של שיכון ובינוי. ישי שמרלינג ימונה למנהל המשאבים של שיכון ובינוי ויהיה אחראי על יישום תוכנית ההתייעלות, בכפוף ללפידות. שמרלינג כיהן עד כה כמנהל אגף רכש ולוגיסטיקה בקבוצת הפניקס בחמש השנים האחרונות, ולפני כן היה מנהל הרכש והלוגיסטיקה של בזק בינלאומי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker