הכירו את בנקאי ההשקעות הישראלי מניו יורק - שמונה למנכ"ל הקבוצה המחזיקה בבזק

בעלי השליטה החדשים בבזק - קרן סרצ'לייט ודוד פורר - החזירו את תומר ראב"ד מניו יורק כדי לעזור לייצב את קבוצת בי-קום ■ ראב"ד: "נרגש להוביל את החברה בתקופתה החדשה"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
תומר ראב"ד
תומר ראב"ד
שלי אפלברג
שלי אפלברג

בעלי השליטה החדשים בבזק - קרן סרצ'לייט ודוד פורר - החליטו היום (ה') להציב את תומר ראב"ד בתפקיד מנכ"ל בי-קום.  ראב"ד יחליף את עמי ברלב, שניהל את החברה בשנה האחרונה שנחשבה לתקופה סוערת בשל הסדר החוב בבי-קום.

ראב"ד, בנקאי השקעות, שימש עד לפני כמה ימים דירקטור וסגן נשיא ב-Royal Bank of Canada. הוא הוביל עסקות מיזוגים, רכישות וגיוסי הון וחוב בתחום הטלקום, מדיה וטכנולוגיה בישראל ובארה"ב בסך יותר מ-300 מיליארד דולר. בין לקוחותיו: Verizon ,AT&T, Disney, IBM, KKR, Apollo. לפני כן, שימש בנקאי השקעות ב-UBS.

ראב"ד הוא בוגר תואר שני במינהל עסקים מ-NYU Stern עם התמחות בחשבונאות ומימון, ובעל תואר ראשון במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. לצורך התפקיד החדש בבי-קום, ראב"ד שב באחרונה לישראל עם אשתו יפעת ושני בניהם, לאחר כמה שנים בניו יורק.

ראב"ד מסר: "אני נרגש להצטרף לצוות ההנהלה בבי-קום ולהוביל את החברה בתקופתה החדשה, בתמיכתם של שני בעלי השליטה החדשים, קרן סרצ'לייט ומשפחת פורר. ההשקעה של סרצ'לייט ופורר תסייע לבעלי המניות ובעלי החוב של החברה ליהנות מיציבות וודאות בתקופה של שינויים רבים בשוק התקשורת ובהרגלי הצרכנים".

יו"ר דירקטוריון בי-קום, דארן גלאט, אמר: "תומר מביא עשור של ניסיון פיננסי ועסקי בעבודה קרובה עם הנהלות של חברות התקשורת והמדיה מהגדולות בעולם. היכרותו עם התעשייה ועם שוק ההון תסייע ליציבות ולצמיחת החברה. אנחנו מודים לעמי על פועלו הרב ומאמציו שסייעו רבות לסגירת העסקה. עמי ימשיך להיות חלק מהחברה בעתיד הקרוב ויעזור בחפיפה בחודשים הקרובים".

בסביבתו של ברלב נאמר שסרצ'לייט הציעה לברלב להישאר בתפקיד המנכ"ל מספר פעמים בעבר וברלב נעתר להצעה. לכן ברלב קיבל את הודעת הפיטורים בהפתעה גמורה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker