11 שנים עם אותו רכב, 7 ימים בשבוע: מכתב הפרידה המוזר של מנכ"ל פזגז

במכתב ששלח מנכ"ל החברה הבת של פז לעובדים הודיע אמיר ארז על כוונתו לסיים את עבודתו בזמן הקרוב ■ העזיבה של ארז מצטרפת לשורה של בכירים שעזבו את חברת פז לאחרונה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תחנת דלק פז
תחנת דלק של פזצילום: ColorMaker / Shutterstock.com

שרשרת העזיבות בהנהלתה הבכירה של פז נמשכת. עו"ד אמיר ארז, מנכ"ל החברה הבת פזגז, הודיע היום (ד') במכתב לעובדים שיפרוש בתוך זמן קצר. ארז מצטרף בכך למלאכי אלפר, מנכ"ל בית הזיקוק אשדוד שפרש לפני שבועיים; יורם אייל, סמנכ"ל קמעונאות וסחר שמנהל מגעים לפרישה - כשעל פי הערכות גם אורי כחלון, שמנהל את הפיתוח הנדל"ני של הקבוצה עשוי להודיע על פרישה.

ארז כתב במכתב לעובדיו: "התחלתי לא מכבר את שנתי ה-13 בפז. כך שבפועל אני עובד בקבוצה 12 שנה וקצת מהם 11+ עם אותו רכב. 10 זה הציון שאני כל הזמן שואף אליו, ואם קיבלתי 9, אמשיך להתאמץ כדי להשתפר. 8 חודשים לערך עברו מאז שהתחלף יו"ר דירקטוריון פז. 7 ימים בשבוע שאני בחרתי לעבוד ולקדם את החברה. 6 שנים בפזגז (6 שנים, 8 חודשים ושמונה ימים). 5 שנים בבית הזיקוק באשדוד כסמנכ"ל פיתוח עיסקי ושירותים. 4 תחומים בהם חשבתי שהגינות נדרשת ולפיכך הוספתי אותם לקוד השירות של החברה. פי 3 הינו גידול הרווח הקבוע של פזגז מיום ההגעה שלי לכאן. 2 תחנות כוח באשדוד שהוקמו ואני גאה שיצרתי תשתית רווח ארוכת טווח לפז . דבר 1 שעמד לנגד עיני תמיד והוא הרווח, אבל לרגע בלי לשכוח את הבסיס והוא האדם.

ארז המשיך: "לא מסובך לנחש מהי הספרה הבאה ואומר בפשטות שהיא מסמלת את המשך זמן העבודה שלי כעת בחברה. באווירה של צער וקורטוב שמחה ותמיד עם מחשבה בהירה אומר לכם כך: אתם יקרים לי וחשובים לי וזו לא מליצה, אלא דברים מהלב והנשמה. עוד לפני שאפרד, אומר לכם בכנות רבה כי בלעדיכם מאומה לא היה קורה ואתם חלק מהסיבה שבאתי בשמחה לעבודה.לא מדובר בתרגיל אלא התהליך התחיל והשעון יפעל לאחור עד שהזמן יסתיים כליל. בינתיים אני כאן, אבל לא לימים רבים. שאו ברכה, תהיו טובים ותוכיחו שהאיכות טמונה באנשים".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום