סאטקום עולה ב-5.5% בעקבות חוזה של 2.2 מיליון דולר עם אינטלויז'ן

סאטקום תספק שירותי אינטרנט באמצעות לווין ושירותי תקשורת נוספים בסיישל לתקופה של שנתיים ■ החברה תסייע לאינטלויז'ן להזין את השרתים המקומיים של פייסבוק באמצעות הלווין ולנהל בצורה אופטימלית את התקשורת בין הסיבים האופטיים לבין הלווין

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לווין תקשורת
יורם גביזון

חברת סאטקום, שמספקת שירותי תקשורת נתונים ושירותי תקשורת לוויינית ניידת, חתמה על הסכם לחידוש ושדרוג ההתקשרות עם חברת אינטלויז'ן. סאטקום תספק שירותי אינטרנט באמצעות לווין ושירותי תקשורת נוספים בסיישל לתקופה נוספת של שנתיים החל בינואר 2020.

אינטלויז'ן תשלם לסאטקום 84 אלף דולר לחודש בשנתו הראשון של החוזה ו-98 אלף דולר בשנתו השנייה, כך שהיקפו הכולל של ההסכם הוא 2.2 מיליון דולר.

מניית סאטקום מגיבה לדיווח על חידוש ושדרוג ההסכם בעלייה של 5.5%.

החוזה הנוכחי ממשיך את החוזה הנוכחי שלפיו סאטקום מספקת לאינטלויז'ן , שהיא אחת משלוש ספקיות התקשורת המובילות בסיישל, שירותי אינטרנט לווייני תמורת 21 אלף דולר לחודש עד נובמבר 2020 .

סאטקום, שמנוהלת על ידי דן זייצ'ק, מציינת שהחוזה החדש מצטרף לצבר ההזמנות של החברה, שהגיע בסוף הרבעון השלישי של 2019 ל-53 מיליון דולר.

זייצ'ק אמר שחידוש ושדרוג ההסכם עם אינטלויז'ן מצטרף לחוזים עם אורנג' ועם וודאפון שחודשו ב-2019. לדבריו, סאטקום השקיעה ב-2019 בתשתית התקשורת שלה, וכחלק מהשקעה זו הטמיעה פתרון שמבוסס על טכנולוגיית SDWAN, שמאפשרת לספק שירות המורכב משירותי סיב ו-GEO. טכנולוגיה זו מאפשרת לבצע ניתוב עומסים אוטומטי על פי הרגישות של תכנים השונים לזמן התגובה (Latency) . זייצ'ק העריך שיישום פתרון חדשני זה איפשר לענות לצורכיה של אינטלויז'ן והביא לסגירת עסקת השדרוג. 

לדבריו, סאטקום תסייע לאינטלויז'ן להזין את השרתים המקומיים של פייסבוק באמצעות הלווין ולנהל בצורה אופטימלית את התקשורת בין הסיבים האופטיים לבין הלווין.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker