נובולוג ואקסלמד וונצ'רס משיקות מרכז חדשנות בתחום טכנולוגיות הבריאות

מרכז החדשנות, Innovomed, יעסיק צוות של מומחים, מנהלים ואנליסטים מתחום הבריאות שיקיימו דו-שיח עם סטארט-אפים, ארגוני בריאות, חברות בינלאומיות ומשקיעים בתחום הבריאות

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צילום PET של מוח במסגרת מחקר אלצהיימר
יורם גביזון

חברת נובולוג וקבוצת הניהול של קרן ההשקעות אקסלמד ונצ'רס השיקו את מרכז החדשנות Innovomed, בדרום תל אביב, שיפעל בתחום הטכנולוגיה הרפואית ושירותי הבריאות. מרכז החדשנות יקדם שיתופי פעולה בתחום הטכנולוגיה הרפואית בין חברות ישראליות, חברות בינלאומיות וסטארט-אפים בתחום הבריאות.

מרכז החדשנות של נובולוג ואקסלמד וונצ'רס יעסיק צוות של מומחים, מנהלים ואנליסטים מתחום הבריאות שיקיימו דו-שיח עם חברות צעירות, ארגוני בריאות, חברות בינלאומיות ומשקיעים. אינובומד תבצע מחקר, מיפוי וניתוח השוק למציאת פתרונות טכנולוגיים, תוך התמקדות בשיתופי פעולה ויצירת חיבורים בין חברת הסטארט-אפ לארגוני הבריאות וחברות הפארמה.

נובולוג, שעוסקת בשירותי הפצה של תרופות ואביזרים רפואיים וכן בשירותים רוקחיים ובשירותים הקשורים באשפוז ביתי, תקבל גישה לטכנולוגיות בתחום האשפוז הביתי ושירותי בריאות ללקוחות קצה שיפותחו במרכז החדשנות ונמצאים בליבת האסטרטגיה של החברה.

מרכז החדשנות ינוהל על ידי הגוף המנהל של אקסלמד וונצ'רס, בניהולם של ד"ר אירית יניב ואמיר בלאט, ויפעל בשיתוף עם SOSA, שמספקת גישה ל-15 אלף סטארט-אפים ברחבי העולם.

אקסלמד היא קרן השקעות בינלאומית שפועלת ומשקיעה בחברות המכשור הרפואי והבריאות הדיגיטלית ומוחזקת על ידי מורי ארקין, שהוא גם בעל 11% ממניותיה של נובולוג.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker