מליסרון גייסה 550 מיליון שקל בשלב המוסדי; תחזיק ב-100% מקניון רמת אביב

המחיר לפיו נסגרה ההנפקה הסתכם ב-223 שקל למניה ■ המחיר בהנפקה הינו הגבוה ב-1.5% ממחיר הסגירה של המניה ביום חמישי, ומשקף לחברה שווי של מעל 10 מיליארד שקל, לפני הכסף

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ליאורה עופר
ליאורה עופרצילום: תומר אפלבאום

חברת מליסרון, שיצאה לגיוס הון במניות, סיימה אתמול (חמישי) את השלב המוסדי. החברה גייסה 550 מיליון שקל, כאשר סך הביקושים עמד על 900 מיליון שקל. בעלת השליטה בחברה, ליאורה עופר, השתתפה בהנפקה ב-50 מיליון שקל.

המחיר לפיו נסגרה ההנפקה הסתכם ב-223 שקל למניה, זאת מול מחיר מינימום שנקבע בהנפקה שהיה 213.6 שקל. המחיר בהנפקה הינו הגבוה ב-1.5% ממחיר הסגירה של המניה ביום חמישי, ומשקף לחברה שווי של מעל 10 מיליארד שקל, לפני הכסף. 

נכון לסוף ספטמבר, בבעלות החברה ובניהולה קיימים 24 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-819 אלף מ"ר - שטחי השכרה, שמאוכלסים בשיעורי תפוסה גבוהים של כ-96%. בין הנכסים המרכזיים של מליסרון: עופר הקריון, עופר רמת אביב, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר גרנד קניון פתח-תקוה, עופר בילו סנטר Outlet ופארק עופר פתח תקוה.

אופיר שריד, מנכ"ל מליסרון אמר: "אנו שמחים על ההיענות הגדולה בהנפקת ההון ומודים למשקיעים על האמון הרב בחברה. תמורת ההנפקה תשמש את החברה לחיזוק מבנה ההון שלה ולהרחבת ליבת עסקיה. בתוך כך, הודענו על חתימת הסכם לרכישת יתרת האחזקה (26.6%) בקניון רמת אביב תמורת 425 מיליון שקל, כך שלאחר השלמת העסקה תחזיק מליסרון ב-100% מהקניון שהוא מהמובילים בישראל ובעל פוטנציאל השבחה משמעותי".

את ההנפקה הובילו אקסלנס חיתום ולידר הנפקות, ולצידם קונסורציום חתמים הכולל את ווליו בייס חיתום, ברק קפיטל חיתום ורוסאריו חיתום.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker