דירקטוריון פז אישר: ניר שטרן ימונה למנכ"ל הקבוצה

בתום הליך נרחב של ועדת האיתור, אושרה המלצתה למינוי שטרן למנכ"ל ■ סמנכ"ל הסחר של פז, ישראל קלפר, כמ"מ מנכ"ל החברה עד כניסת שטרן לתפקיד

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר שטרן
ניר שטרןצילום: עופר וקנין

דירקטוריון חברת פז אימץ הבוקר את החלטת ועדת האיתור, שהמליצה פה אחד על ניר שטרן כמועמד המוביל לתפקיד, בתום הליך איתור נרחב אשר לווה על ידי חברת עמדה וכלל ראיונות עם כמה מועמדים.

שטרן משמש מנכ"ל קבוצת סלקום מ-2012. לפני כן שימש מנכ"ל נטוויז'ן ומשנה למנכ"ל חברת פלאפון.

יו"ר דריקטוריון פז, אברהם ביגר, מסר: "לניר יש הכישרון והיכולת להצעיד את פז בתקופה זו. ניר הוא מנהל בעל ניסיון מוכח בהתמודדות עם אתגרי שוק מורכבים ואני בטוח שיחד עם הנהלת פז המצוינת הוא יביא ליישום התוכנית להעלאת ערך החברה לבעליה ויצעיד את פז קדימה".

מועד כניסתו של שטרן לתפקיד יפורסם בהמשך. החל מהיום ישמש סמנכ"ל הסחר של פז, ישראל קלפר, כמ"מ מנכ"ל החברה. קלפר יחליף את יורם אייל, סמנכ"ל הסחר והקמעונות הקודם של החברה, שהגיש הבוקר את התפטרותו לאחר שהיה אחד משלושת המועמדים הסופיים לתפקיד המנכ"ל, אולם שטרן הועדף על פניו.

בעקבות התפטרותו של שטרן, דירקטוריון חברת סלקום החליט למנות ועדה שתאתר מועמדים לתפקיד המנכ"ל החדש. הדירקטוריון אישרר את מחויבותו לתוכנית הרה-ארגון, והחליט שעד למינוי המנכ"ל החדש ימלא היו"ר עמי אראל את תפקיד המנכ"ל, ויפקח על יישום התוכנית.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker