ניר שטרן מנכ"ל סלקום צפוי להתמנות למנכ"ל חברת פז

שטרן יחליף את יונה פוגל, שפרש בעקבות חילוקי דעות עם היו"ר אברהם ביגר ■ שטרן עוזב את סלקום בעיצומו של משבר על רקע התחרות החריפה בסלולר וחוב פיננסי נטו של 2.2 מיליארד שקל

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר שטרן, מנכ"ל פז
יורם גביזון

ניר שטרן מנכ"ל סלקום עוזב את החברה וצפוי להתמנות כמנכ"ל חברת פז במקומו של יונה פוגל, שפרש בעקבות חילוקי דעות עם היו"ר אברהם ביגר.

שטרן נבחר על ידי ועדת האיתור שמינה דירקטוריון פז לאחר הודעתו של פוגל על פרישתו הצפויה. על פי הערכות, ועדת האיתור שכללה את הדירקטורים עמי שפרן, אריק שטיינברג ואריק שור העדיפה אותו על פני מועמדים אחרים, כולל יורם אייל סמנכ"ל קמעונאות של חברת פז, שהוביל את צמיחתה של רשת חנויות הנוחות Yellow ועל פני משה קפלינסקי לשעבר מנכ"ל נשר ומועמד נוסף מהתעשייה האווירית.

שטרן עוזב את סלקום בעיצומו של משבר מתמשך בחברה על רקע התחרות החריפה בענף התקשורת הסלולרית וחוב פיננסי נטו של 2.2 מיליארד שקל. סלקום שהפסידה 53 מיליון שקל במחזור של 2.8 מיליארד שקל בינואר ספטמבר 2019 בהשוואה להפסד של 29 מיליון שקל במחזור של 2.8 מיליארד שקל, גייסה לאחרונה 400 מיליון שקל והודיעה על צמצום של 500 מיליון שקל בהשקעותיה השנתיות ועל פיטוריהם של 1,000 עובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker