עוד עזיבה בפסגות: סמנכ"ל ההשקעות של פסגות גמל ופנסיה מסיים את תפקידו

תמיר פרדר עוזב לאחר שמנכ"ל פסגות, ראובן קפלן, הודיע כי גת מגידו תמונה לסמנכ"לית השקעות של בית ההשקעות פסגות

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
תמיר פרדר
אסא ששון

בספטמבר האחרון מונה ראובן קפלן למנכ"ל פסגות, וחודש לאחר מכן החל במהלך התייעלות וצמצום כוח האדם בכ-7%. היום מצטרף לרשימת העוזבים גם תמיר פרדר, סמנכ"ל ההשקעות של פסגות גמל ופנסיה.

קפלן, יחד עם יפעת מזרחי, מנכ"לית הגמל והפנסיה, הודיעו היום על שינוי במערך ההשקעות. במסגרת שינוי זה, תמונה גת מגידו לסמנכ"לית השקעות של בית ההשקעות פסגות, לחברת הנהלת הבית ולמנהלת ההשקעות הראשית של פסגות גמל ופנסיה. פסגות גמל ופנסיה מנהלת כ-75 מיליארד שקל, הכוללים בתוכם את הגמל, ההשתלמות והפנסיה. בעקבות השינוי הודיע פרדר על סיום תפקידו.

מגידו בעלת ניסיון של 14 שנים בשוק ההון ועובדת בפסגות מ-2006. בתפקידה האחרון שימשה סמנכ"ל פסגות ניירות ערך וחברת ניהול התיקים של פסגות. תחת ניהולה היו נכסים סחירים ולא סחירים בהיקף של כ-68 מיליארד שקל. היא בעלת תואר ראשון במינהל עסקים, עם התמחות במימון וניהול סיכונים, ותואר שני בכלכלה פיננסית מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. במהלך השנים מילאה כמה תפקידי ניהול, בהם מנהלת מערך השקעות ניירות ערך ומנהלת מחלקת קופות ענפיות ומוסדיים בחטיבת הלקוחות. מינוי נוסף במסגרת השינוי הוא של מיכאל בנוולגיי לסמנכ"ל השקעות של פסגות ניירות ערך.

ראובן קפלן, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות: "אין ספק ש-2020 היא שנת מפתח לניהול ההשקעות בפסגות. במהלך זה אנחנו שמים את ניהול ההשקעות במרכז הבמה. אני מאחל הצלחה רבה לגת ולמיכאל באתגר העומד בפניהם. אני מבקש להודות לתמיר פרדר שכיהן בפסגות ב-19 שנים האחרונות במגוון תפקידים רחב בעולם ההשקעות ופעל במקצועיות רבה למען לקוחות פסגות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker