מינוי חדש בביטוח ישיר: ליאור דיטמן מונה לתפקיד סמנכ"ל אגף מכירות

במסגרת תפקידו יהיה דיטמן אחראי על כל מוקדי המכירות, השירות והשימור בחברה, באגף שמונה כ-900 עובדים ■ דיטמן החל את הקריירה שלו בביטוח ישיר והוא חוזר אליה אחרי שמילא שלל תפקידים בכלל

ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי

ביטוח ישיר הודיעה היום (ב') על מינויו של ליאור דיטמן לתפקיד סמנכ"ל אגף מכירות בחברה. במסגרת תפקידו יהיה דיטמן אחראי על כל מוקדי המכירות, השירות והשימור בחברה, באגף שמונה כ-900 עובדים. דיטמן מונה במקומו של קובי סבן ששימש כסמנכ"ל מכירות ומשנה למנכ"ל, שהודיע לאחרונה על רצונו לסיים את תפקידו ולפנות לדרך עצמאית אחרי 14 שנים בחברה.

קובי הבר
קובי הברצילום: כפיר סיון

דיטמן (41), הוא בוגר תואר ראשון במינהל עסקים במרכז האקדמי רופין ותואר שני במינהל עסקים עם התמחות בשיווק במכללה האקדמית נתניה. הוא חוזר לביטוח ישיר אחרי שהתחיל את הקריירה שלו בחברה כמנהל צוות מכירות. בין שתי התקופות מילא דיטמן שורה של תפקידים בכירים בקבוצת כלל ביטוח ופיננסים, האחרון שבהם כמנכ"ל הכלל הראשון, חברת בת מקבוצת כלל ביטוח שעוסקת בשיווק ביטוחי בריאות, חיים, ונסיעות לחו"ל ללקוחות פרטיים.

קובי הבר, מנכ"ל ביטוח ישיר, מסר בהקשר זה כי "אני משוכנע שניסיונו הרב של ליאור בניהול מערכי מכירות מורכבים ובניהול המכירות בחברות ישירות, תוך התמודדויות והיכרות עם משתני השוק והרגולציה, יאפשר לנו להמשיך להוביל את אגף המכירות ואת החברה להישגים רבים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker