תוך חצי שנה: עזיבה שלישית ברשות שוק ההון

אסף מיכאלי, סגן בכיר לממונה, הודיע על החלטתו לפרוש מתפקידו; במקביל, מונתה מרגלית משה פלנזר כסמנכ"לית מינהל ומשאבי אנוש

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים

לאחר ששני סגני הממונה על רשות שוק ההון הודיעו במאי ויוני השנה על עזיבה, הודיע היום (ד') אסף מיכאלי על החלטתו לפרוש מתפקידו, לאחר 12 שנה במשרד האוצר וברשות שוק ההון.

אסף מיכאלי

מיכאלי (41), סגן בכיר לממונה על שוק ההון וראש חטיבת הביטוח, כיהן בתפקידו האחרון כאחראי על חטיבת הביטוח ברשות שוק ההון, שמרכזת את הטיפול בביטוחי הרכוש, החבויות, הבריאות והסיעוד. מיכאלי מילא את התפקיד במשך ארבע השנים האחרונות, והחליט שלא להאריך את הקנדציה. מיכאלי היה אחד המועמדים לתפקיד הממונה, בטרם בחירתו של משה ברקת לתפקיד.

מיכאלי החל את דרכו באגף שוק ההון במשרד האוצר ככלכלן במחלקת הפנסיה. בהמשך כיהן כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר, ומילא תפקידים שונים עד למינויו כסגן בכיר לממונה. במהלך תפקידו, ניהל מיכאלי פרויקטים רבים ובהם פרסום לתחומי הביטוח והחיסכון הפנסיוני, פרויקט יישוב תביעות הוגן בביטוח סיעודי, קביעת כללים לשימוש הוגן בחוקרים בביטוח סיעודי, הרפורמה בביטוח החובה לרכב, הקמת "הר הביטוח" ועוד.

מיכאלי בוגר תוכנית וקסנר לבכירים בשירות הציבורי בבית הספר לממשל של הארוורד, בוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה, תואר בחשבונאות ותואר שני במשפטים.

בסך הכל ברשות שוק ההון מכהנים שבעה סמנכ"לים המנהלים את חטיבות הביטוח, ניהול סיכונים, חסכון ארוך טווח, השקעות, חשבונאות, פיקוח ומנהל ומשאבי אנוש.

היום גם הודיעו ברשות על מינויה של מרגלית משה פלנזר כסמנכ"לית מינהל ומשאבי אנוש. בעשר השנים האחרונות ניהלה מרגלית אגף משאבי אנוש .

משה פלנזר היא בעלת תואר שני במינהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית וקסנר לבכירים בשירות המדינה, ותואר שני נוסף בחינוך יהודי מהאוניברסיטה העברית.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, משה ברקת, אמר כי: "מיכאלי תרם תרומה משמעותית וחשובה לקידום זכויותיהם של מבוטחים וחוסכים. אסף מילא את תפקידיו השונים בעבר בהצטיינות ובמסירות ואין לי ספק כי בכל אשר יבחר, אסף יפגין את כישוריו הגבוהים ומקצועיות ללא פשרות". ברקת הוסיף כי "אני שמח מאד על הצטרפותה של מרגלית להנהלה הבכירה של רשות שוק ההון ומאחל לה הצלחה רבה בתפקידה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום