סוף עידן ברטפלד בקבוצת דלק: הדירקטוריון אישר את מינויו של עידן וולס למנכ"ל

המנכ"ל הנוכחי אסי ברטפלד יסיים את כהונתו בחברה בסוף השנה ■ מחר צפויה הקבוצה לדווח על תוצאותיה הכספיות

ערן אזרן
עידן וולס
עידן וולסצילום: עופר וקנין

דירקטוריון קבוצת דלק, שבשליטת קבוצת תשובה, אישר את מינויו של עידן וולס לתפקיד המנכ"ל החל מתחילת 2020. וולס מכהן כיום כמשנה למנכ"ל קבוצת דלק וכמנכ"ל קבוצת תשובה הפרטית. המנכ"ל הנוכחי, אסי ברטפלד, יסיים את כהונתו בסוף דצמבר. מחר (ה') צפויה הקבוצה לדווח על תוצאותיה הכספיות.

וולס, שכיכב בעבר בתוכנית הריאליטי "השגריר", נמצא בקבוצת תשובה כבר כ-15 שנה והפך לאחד האנשים המקורבים לתשובה. המשימה העיקרית של וולס תהיה לבסס את מעמדה של דלק כקבוצת אנרגיה בינלאומית. זאת, לאחר שבשנים האחרונות מימשה דלק את אחזקותיה הפיננסיות, ובכללן השלימה השבוע את מכירת הפניקס, לצד אחזקות שאינן בליבת הפעילות. לאחר המימושים, דלק מתמקדת בשוק האנרגיה בשתי זירות: האחת - מזרח הים התיכון באמצעות דלק קידוחים; והשנייה - הים הצפוני באמצעות החברה הבת איתקה.

גבי לסט, יו"ר קבוצת דלק, מסר: "בשמי ובשם דירקטוריון הקבוצה אני רוצה להודות למנכ"ל הקבוצה ב-16 השנים האחרונות, אסי ברטפלד, על תרומתו המשמעותית והחשובה לפיתוח וקידום עסקיה של הקבוצה בכל התחומים שבהם היא פעלה, וביסוס מעמדה כחברת אנרגיה מובילה. אני שמח על ההחלטה שהתקבלה היום בדירקטוריון הקבוצה על מינויו של עידן וולס לתפקיד מנכ"ל קבוצת דלק ומברך אותו לרגל מינויו, בשמי ובשם דירקטוריון הקבוצה. אני משוכנע שהמנהיגות, הניסיון המקצועי הרב, וההכרות העמוקה של עידן עם פעילות הקבוצה יביאו את הקבוצה להישגים משמעותיים, בתהליך הפיכתה לחברת אנרגיה בינלאומית מובילה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker