נתנאל גרופ גייסה 73 מיליון שקל – ללא שעבודים ובריבית של 4.68%

במכרז המוסדי בהנפקת סדרת אג"ח י"א של חברת הנדל"ן התקבלו ביקושים של 180 מיליון שקל ■ ריבית המקסימום הסתכמה ב-5.7%

ערן אזרן
פרויקט של נתנאל בתל ברוך צפון בתל אביב
פרויקט של נתנאל בתל ברוך צפון בתל אביב

חברת הנדל"ן נתנאל גרופ, שבשליטת משפחת נתנאל, השלימה את השלב המוסדי בהנפקת סדרה י"א (סדרה חדשה). במכרז התקבלו ביקושים של כ-180 מיליון שקל, כך שנתנאל הגדילה את היקף הגיוס, מ-50 מיליון שקל לכ-73 מיליון שקל.

הריבית בשלב המכר המוסדי נקבעה על 4.68%, ביחס לריבית מקסימלית של 5.7% שהציעה החברה. שלושת הגופים המוסדיים שזכו בחצי מסך ההנפקה היו קרנות הנאמנות של אי.בי.אי, מיטב דש וילין לפידות.

סדרה י"א, שאינה מדורגת, היא שקלית (אינה צמודה למדד המחירים לצרכן), ותיפרע בשלושה תשלומי קרן לא שווים: במועד הפירעון הראשון בנובמבר 2021 ייפרעו 30% מהיקף הסדרה, במועד התשלום השני במאי 2023 ייפרעו 50% מהיקף הסדרה, והיתרה תיפרע תשלום האחרון שיתרחש בנובמבר 2023. מח"מ הסדרה עומד על כשלוש שנים.

נתנאל גרופ, שנסחרת לפי שווי של כ-185 מיליון שקל, עוסקת בייזום, תכנון והקמת פרויקטים למגורים לרבות התחדשות עירונית, מסחר ומשרדים בישראל. החברה מתכננת, בונה ומשווקת כ- 1,150 יחידות דיור (לא כולל פרויקטים של התחדשות עירונית) בכ-20 פרויקטים, מתוכם כ-320 יחידות נמצאות בביצוע, מתוכן נמכרו 124 יחידות דיור (כ-39%). בנוסף, בבעלות החברה שטחי מסחר שטחי משרדים בהיקף של כ-17 אלף מ"ר.

את ההנפקה הובילה אוריון חיתום והנפקות, במסגרת קונסורציום שכלל את ברק קפיטל, רוסאריו קפיטל, מנורה חיתום ולאומי חיתום.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker