צ'ק פוינט קונה סטארט-אפ בתחום הגנת הסייבר על מוצרי IOT

צ'ק פוינט תרכוש את Cymplify, שהוקמה רק במארס 2019, על פי הערכות תמורת 6-5 מיליון דולר

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מימין: יהלי סלע, רם יוניש וגילי ינקוביץ
יורם גביזון

צ'ק פוינט, המנוהלת ונשלטת על ידי גיל שוויד, עושה שימוש בחלק זעיר מקופת מזומנים של 4 מיליארד דולר כדי להרחיב את פעילותה לתחום הצומח של הגנה על מוצרי האינטרנט של הדברים (loT). החברה תרכוש תמורת 6-5 מיליון דולר, על פי הערכות,  את Cymplify, שפיתחה טכנולוגית הגנה למוצרי האינטרנט של הדברים. הטכנולוגיה של Cymplify, שהוקמה במארס 2019, משלבת יכולות סריקת חולשות אבטחה עם מניעת איומים בזמן אמת.

Cymplify הוקמה על ידי יהלי סלע, רם יוניש וגילי ינקוביץ, והציגה הוכחת היתכנות לצ'ק פוינט שהעריכה כי הטכנולוגיה של הסטארט-אפ פורצת דרך - והחליטה לרכוש אותה ולשלב את סלע, יוניש וינקוביץ בצוות מנהליה. צ'ק פוינט מתכננת לשלב את הטכנולוגיה של Cymplify במערכת אבטחת הסייבר שלה - אינפיניטי.

צ'ק פוינט מציינת שהשימוש הנרחב במכשירי IoT בבתי חולים, מפעלים, ותעשיות רבות מצד אחד, והחולשה האבטחתית המובנית שלהם, יצרו בשנים האחרונות נקודת תורפה שמנוצלות למתקפות סייבר מהדור החמישי והשישי. נקודות תורפה אלה עלולות לאפשר פריצה למכשירי IoT כמו מצלמות אבטחה שמחוברות לרשת המחשוב, לשבש פעילותם של מכשירים רפואיים כמו MRI, להשתלט על תשתיות חיוניות ועל מפעלי תעשייה.

הטכנולוגיה של Cymplify מאפשרת ליצרניות ציוד IoT לחזק את הגנת הסייבר שלהם על גבי המכשירים עצמם, באמצעות ניתוח של קוד התוכנה והקושחה (תוכנה המשובצת בהתקן חומרה) שמופעל על המכשיר ועדכון בזמן אמת של רכיב הגנת הסייבר במכשיר שמטרתו למנוע את מתקפת הסייבר. הטכנולוגיה מספקת שירות שסורק את רכיבי התוכנה המוטמעים בציוד ה-IoT ומפיקה דו"ח שמפרט את החולשות בציוד וכן הגדרות אבטחה שגויות.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker