רו"ח עדי דנה מונה למנכ"ל ישרס

דנה, ששימש בשנים האחרונות מנכ"ל קבוצת הנדל"ן אלדר השקעות ומנכ"ל חברת איירפורט סיטי, צפוי לקבל תגמול של כ-2.1 מיליון שקל בשנה

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
עדי דנה, מנכ"ל ישרס
עדי דנה, מנכ"ל ישרסצילום: מורן ויזל

מאז סוף מאי 2011, המועד שבו התיישב שי טאובר על כס המנכ"ל, זינקה מניית ישרס ב-773%. כעת, כששווי החברה הוא 4.2 מיליארד שקל, ייכנס לנעליו רו"ח עדי דנה.

דנה, 45, שימש בשנים האחרונות מנכ"ל קבוצת הנדל"ן אלדר השקעות, ולפני כן היה מנכ"ל חברת איירפורט סיטי. כעת, הוא יידרש להסתדר עם בעל השליטה החזק, שלמה אייזנברג, המכהן כיו"ר ומחזיק באופן ישיר ב-10.5% ממניות החברה וב-60% נוספים באמצעות חברת האם ערד, שבה הוא מחזיק ב-37% מהמניות.

מינויו הנוכחי של דנה מתרחש לאחר שאייזנברג ביסס את מעמדו כבעל שליטה יחיד בערד, לאחר ששושנה גזונדהייט, שהיתה בעלת מניות השליטה בערד, מכרה 26.5% ממניותיה בבורסה, במסגרת הפצת ענק בסך 510 מיליון שקל.

ב-16 בדצמבר תתכנס אסיפת בעלי המניות של ישרס כדי לדון בדו"חות הכספיים ובדו"ח הדירקטוריון וכן כדי לאשר את מדיניות התגמול. דנה, שייכנס לתפקידו ב-1 בינואר, ייהנה משכר חודשי ברוטו של 83 אלף שקל, שיעלה שנה לאחר מכן ל-90 אלף שקל. בנוסף, הוא יהיה זכאי להחזר הוצאות רכב בסך 7,000 שקל בחודש.

הבונוס, שנקבע בין הצדדים, ייגזר משווי מניות החברה, ולא ייפחת מ-200 אלף שקל אך גם לא יעלה על סך של 700 אלף שקל. סך התגמול שיקבל דנה הוא כ-2.1 מיליון שקל בשנה - גבוה מהתגמול שממנו נהנה המנכ"ל היוצא, טאובר, שהיה כ-1.7 מיליון שקל בשנה.

דירקטוריון החברה הסביר כי לדנה ניסיון עסקי, פיננסי וניהולי משמעותי בתחום הנדל"ן, ולהערכתו הוא צפוי לתרום לקידומה של החברה ולהצלחתה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker