נאוויטס פטרוליום גייסה 19.5 מיליון דולר - לאחר מימוש אופציות ממשקיעי השותפות

נאוויטס, שבשליטת גדעון תדמור, מדווחת כי משקיעי העוגן של החברה, בהם דניאל חוסידמן, צבי ברק וקרנות ההשתלמות למורים, מימשו את האופציות שברשותם ליחידות השתתפות והזרימו לקופת השותפות 19.5 מיליון דולר שיחזקו את בסיס ההון של נאוויטס

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גדעון תדמור, יו"ר נאוויטסצילום: תומר אפלבאום
ערן אזרן

נאוויטס פטרוליום שבשליטת גדעון תדמור השלימה גיוס הון בסכום 19.5 מיליון דולר בעקבות מימוש אופציות על ידי כמה ממשקיעי העוגן. השותפות דיווחה על מימוש מוקדם של 8,472,234 כתבי אופציה על ידי אנשי העסקים צבי ברק, דניאל חוסידמן וקרנות ההשתלמות של המורים והגננות.

לאחר המימוש, קרנות המורים והגננות עלו מאחזקה של 3.64% ל-5.58%; חוסידמן עלה מאחזקה של 2.6% ל-5.77%; ואחזקותיו של ברק גדלו מ-4.75% ל-7.5%. "התמורה ממימוש האופציות תחזק את בסיס ההון של נאוויטס ותשמש ליישום האסטרטגיה, הכוללת איתור ומימוש הזדמנויות השקעה בנכסי נפט וגז, וכן לפיתוח נכסיה הקיימים", נמסר מהשותפות.

לאחרונה דיווחה נאוויטס על חתימה על מזכר הבנות לרכישת 4 נכסי נפט יבשתיים נוספים בטקסס, ארה"ב תמורת כ-50 מיליון דולר, וזאת בהמשך למימוש האסטרטגיה של השותפות לבניית זרוע יבשתית בארה"ב, לצד פרויקטי הדגל הימיים של השותפות במפרץ מקסיקו- בקסקין ושננדואה.

דניאל חוסידמןצילום: אייל טואג

במקביל, השותפות נערכת לפיתוח פרויקט שננדואה, כאשר מפעילת פרויקט שננדואה ופרויקט בקסקין (475 מיליון חביות) והשותפה של נאוויטס במפרץ מקסיקו, חברת LLOG Exploration, מימשה את האופציה ומחזיקה ב- 30.95% מהזכויות בפרויקט שננדואה.

בכוונת השותפים בפרויקט להשלים את פיתוח פרויקט שננדואה ולהתחיל בהפקה עד סוף שנת 2023. היקף המשאבים המותנים (2C)  בשננדואה (צפון ודרום) עומד על כ-281 מיליון חביות נפט. חלקה של נאוויטס עומד על כ-65 מיליון חביות. התזרים המהוון מהפרויקט (בשיעור היוון של 12%) משקף לחלק נאוויטס בשננדואה (23.1%) שווי של כ-415 מיליון דולר.

נאוויטס פטרוליום מחזיקה בפורטפוליו של נכסי נפט וגז במפרץ מקסיקו ארה"ב וחלקה בכלל התגליות המוכחות עומד על כ-131 מיליון חביות נפט .(C2+P2)   בנוסף, מחזיקה השותפות בבלוק 7 במזרח קנדה, נכס אקספלורציה עם פוטנציאל רב וחלקה המוערך במשאבים המנובאים בנכס הוא כ-427 מיליון חביות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker