מנכ"ל דיסקונט הנכנס עושה שינויים בהנהלה: מינה את ברק נרדי לסמנכ"ל כספים

אורי לוין, שייכנס לתפקידו בתקופה הקרובה, מינה את יובל גביש לראש החטיבה העסקית ואת יפית גריאני לראש החטיבה הבנקאית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
אורי לוין מנכל דיסקונט

אורי לוין, שייכנס בעוד כמה שבועות לתפקיד מנכ"ל בנק דיסקונט במקום לילך אשר טופילסקי, מבצע מינויים פנימיים בהנהלת הבנק.

ברק נרדיצילום: ישראל הדרי

ברק נרדי מונה לחבר הנהלת דיסקונט ולסמנכ"ל כספים (CFO) וראש חטיבת תכנון, אסטרטגיה וכספים. נרדי יחליף בתפקיד את זיו בירון, שיתמנה למנכ"ל דיסקונט ניו יורק במקום לוין. נרדי (45) משמש כיום משנה למנכ"ל חברת כרטיסי האשראי כאל שבשליטת דיסקונט (72%) ומנהל הפעילות של דיינרס ישראל. הוא הצטרף להנהלת כאל לפני כתשע שנים ומונה לפני כשנתיים למשנה המנכ"ל. לפני כשנה וחצי הוא התמודד על תפקיד מנכ"ל כאל, אך בסופו של דבר מונה לתפקיד לוי הלוי. במסגרת תפקידו החדש, נרדי יהיה אחראי על כל היבטי תכנון המשאבים והבקרה הפיננסית בקבוצה, פיתוח והטמעת האסטרטגיה הרב שנתית וניהול קשרי המשקיעים.

יובל גבישצילום: רמי זרניגר

יובל גביש (61) מונה לראש החטיבה העסקית והוא יחליף בתפקיד זה את אורית אלסטר  שמסיימת קדנציה ארוכה של תשע שנים בתפקיד, וכ-20 שנה בבנק. אלסטר תישאר דירקטורית בדיסקונט ניו יורק ויו"רית דיסקונט קפיטל - זרוע ההשקעות הריאליות, והבנקאות להשקעות וחיתום של דיסקונט. גביש כיהן כראש החטיבה הבנקאית מאז 2010 וכיהן במקביל במשך חמש שנים כיו"ר כאל. הוא יקבל לאחריותו את ניהול החטיבה העסקית, האחראית על הובלת המימון לחברות הגדולות במשק; ואת ניהול הבנקאות המסחרית, שנוהלה עד כה בחטיבה הבנקאית.

יפית גריאניצילום: רמי זרניגר

את גביש תחליף בתפקיד ראש החטיבה הבנקאית יפית גריאני, המשמשת כיום סמנכ"לית, ראש חטיבת משאבי אנוש ונכסים. גריאני (51), מכהנת כחברת הנהלה של דיסקונט מ-2014, ומילאה לפני כן שורה של תפקידי ניהול בכירים בדיסקונט - ובהם מנהלת אגף חברות גדולות בחטיבה העסקית. גריאני תקבל לאחריותה את ניהול הבנקאות הקמעונית, הכוללת את מערך הסניפים, מערך המשכנתאות, מוקדי המענה הטלפוני, והאגף לבנקאות פרטית הישראלית והבינלאומית.

לוין ציין בעקבות המינויים כי: "גריאני, גביש ונרדי הם מנהלים מצטיינים שהיו שותפים משמעותיים להצלחה הגדולה של קבוצת דיסקונט בשנים האחרונות. מינויים הוא המשך טבעי להצלחה זו. איכות ההון האנושי בדיסקונט מאפשרת מינוי מנהלים בכירים מתוך הקבוצה ואני גאה על כך מאוד. אני בטוח שנמשיך ונצעיד את דיסקונט לשיאים חדשים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker