שינוי אסטרטגי בהראל: מנכ"ל משרד הפרסום ליאו ברנט מצטרף לחברה

במסגרת שינוי מבני הנועד להגברת המיקוד בלקוחות, אדם פולצ'ק ינהל את חטיבת הדיגיטל בחברה ■ במסגרת התוכנית האסטרטגית של הראל, שהעבודה עליה החלה לפני כשלוש שנים, תוקם גם חטיבת שירות חדשה

אסא ששון
שתפו בפייסבוק
מישל סיבוני, מנכ"ל הראל
מישל סיבוני, מנכ"ל הראלצילום: יונתן זינדל / פלאש

כחלק מהתוכנית האסטרטגית שלה, חברת הביטוח הראל הודיעה היום (רביעי) כי היא מקימה חטיבה חדשה - דיגיטל. בראשות החטיבה יעמוד אדם פולצ‘ק המשמש כיום מנכ"ל משרד הפרסום ליאו ברנט מקבוצת פובליסיס ישראל, שיצטרף להראל לקראת סוף השנה.

חטיבת הדיגיטל תנהל את אגף הדאטה של החברה, ותעניק הכוונה מקצועית לחטיבות העסקיות בפיתוח מוצרים מותאמים ובהצעות מותאמות ללקוחות. בנוסף, חטיבת הדיגיטל תנהל את כל פעילות הפרסום, השיווק וקשרי החוץ של החברה.

שינוי נוסף בחברה הוא בתחום השירות. נטלי משען-זכאי, המשמשת כיועצת המשפטית של הקבוצה, מנהלת החטיבה המשפטית ומשנה למנכ"ל הראל ביטוח, תנהל, בנוסף לתפקידה הנוכחי, את חטיבת השירות החדשה שתוקם בחברה.

חטיבת השירות תאמץ אסטרטגיית שירות מתקדמת, תוך קביעת סטנדרט שירות המותאם לצורכי הלקוחות, תרכז את פעילות מוקדי השירות של החברה, תהליכי השירות, אתר האינטרנט של החברה ואמצעים דיגיטליים נוספים שבהם תציע החברה שירות ללקוחותיה. 

שינויים נוספים בחברה כוללים את ניר כהן, המשמש כיום מנהל חטיבת המטה וכן כמשנה למנכ"ל הראל ביטוח, שימשיך לנהל את עבודת המטה, ובנוסף ירכז תחתיו את המכירות בכל ערוצי ההפצה השונים, לרבות פעילות החברה באמצעות סוכניה, מערך המשווקים וסוכנויות ביטוח שבבעלותה המלאה.

אלון אלירז, המשמש מנהל חטיבת הבריאות ומשנה למנכ"ל הראל ביטוח, ירכז, בנוסף לתפקידו הנוכחי, את הטיפול בתהליכים תפעוליים מרכזיים בפעילותה של הראל ביטוח, התאמתם לעידן הדיגיטלי ומדידתם.

דורון גינת, המשמש מנהל חטיבת חיסכון ארוך טווח ומשנה למנכ"ל הראל ביטוח, ירכז, בנוסף לתפקידו הנוכחי, גם את פיתוח והרחבת קשרי החברה מול עסקים גדולים בכל תחומי הפעילות של החברה.

בניין הראל ברמת גן
בניין הראל ברמת גן צילום: Zairon

הראל השיקה לפני שלוש שנים את התוכנית האסטרטגית שלה, שגובשה בסיוע יועצי קבוצת דלויט הבינלאומית. במסגרת התוכנית נוקטת הראל בגישת ההתמקדות בלקוח והצבתו במרכז, כשפיתוח יכולות ניתוח נתונים ושימוש בתהליכים דיגיטליים, מאפשרים לחברה, בשיתוף פעולה הדוק ומלא עם הסוכנים, להציע פתרונות מותאמים אישית ללקוח, החל בשלב המכירה, דרך הקשר עם הלקוח והשירות ללקוח, הטיפול בתביעות וחידוש חוזי הביטוח.

מנכ"ל קבוצת הראל ביטוח ופיננסים, מישל סיבוני, אמר כי "השימוש בטכנולוגיות מתקדמות שמפותחות בהראל, בשילוב ההון האנושי של הראל, עובדים וסוכנים כאחד, מצעידים את החברה קדימה ומאפשרים לה להתמודד עם האתגרים של הסביבה הדיגיטלית המתפתחת בארץ ובעולם, ועם השינויים בהרגלי הצריכה של הציבור".

סיבוני הוסיף כי "עם תחילת יישום האסטרטגיה העסקית החדשה, לפני כשלוש שנים, במסגרתה הושם דגש על הטמעת כלים טכנולוגיים - הצלחנו להציג שיפור משמעותי בחוויית הלקוח, תמחור מדויק יותר בהתאם למאפייני הלקוח ושיפור הממשקים מול הלקוחות, המעסיקים והסוכנים. הטמעת הכלים הדיגיטליים בחברה נעשתה באופן שעלה על המצופה. כעת, אנו בשלים לביצוע קפיצת המדרגה הבאה, שנדרשת לאור שינוי במאפייני הצריכה של הלקוחות, הפעילות ברשתות החברתיות והאופן שבו הלקוחות מתקשרים וצורכים מידע.

"אנו מתחילים ביישום שלב נוסף באסטרטגיה העסקית, במסגרתו נתמקד בפיתוח מוצרים מותאמים לצרכים הספציפיים של הלקוח, הטמעת ראיית לקוח חזקה, כפי שעושות החברות המתקדמות בעולם, חיזוק הקשר של הלקוח עם החברה ועם סוכני הביטוח, ומתן שירות מותאם למאפייניו של הלקוח. זאת, בהתאמה לשינויים החלים בענף הביטוח ובענפים משיקים, בהרגלי הצריכה של הלקוחות, ובדגש על תהליכים טכנולוגיים מתקדמים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker