ווישור פועלת רשמית: "נעשה לתחום הביטוח את מה שאמזון עשתה לצרכנות"

החברה משיקה פעילות ומצהירה כי בכוונתה לפעול לא רק בתחום הרכב אלא בתחומים נוספים, כשהקו המנחה של מנהליה הוא פעילות דיגיטלית מקצה לקצה ■ במשך שנה הצליחה למכור כ-100 אלף פוליסות ■ "כחברת היי-טק נביא את הבשורה לכל בית אב"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אמיל וינשל
אמיל וינשלצילום: תומר אפלבאום

חברת ווישור השיקה הבוקר (ב') את פעילותה באופן רשמי. ווישור שהוקמה על ידי ניצן צעיר-הרים ואמיל וינשל, החלה לפעול בתחום הביטוח לפני כשנה. 

זוהי חברת ביטוח דיגטלית רב תחומית - משמע, בכוונתה לפעול לא רק בתחום הרכב, התחום שבו היא פועלת היום, אלא לפנות לתחומים נוספים. נכון להיום, לחברה יש קרוב ל-100 אלף פוליסות. החברה מתכננת בשנת 2020 לפעול בתחום ביטוחי הדירות.

החברה פועלת הן עם סוכני ביטוח והן באופן ישיר, ומציינים בה כי היא החברה הראשונה שבה כל הפעילות בענן. כעבור חצי שנה הציגה החברה רווח כולל.

"חלק מעניין הדיגיטל הוא לטובת היעלות", אמר אמיל וינשל, יו"ר ווישור, והוסיף: "ההיי-טק הישראלי לא מביא את היכולות שלו לכל בית אב בישראל. אנחנו כחברת היי-טק מביאים את הבשורה הזאת לכל בית אב".

ווישור מבססת את צמיחתה כחברת ביטוח על שינויים צרכניים שעוברים על כלל השווקים, בכלל זה גם תחום הביטוח. "הדור שעכשיו נכנס לשוק הוא דור אחר", הסביר ניצן צעיר-הרים, המנכ"ל. "היום הדור יותר משתף. הוא רוצה להיות חלק מקהילה. והוא רוצה את הכל כאן ועכשיו. זה לא מתאים לחברות הביטוח המסורתיות. הן גדלות עם מערכות מיושנות. הן איטיות והן יתקשו לעשות את המהפך בשוק הביטוח, כי זה יקר מדי". לדבריו, "אנחנו רוצים לעשות לתחום הביטוח את מה שאמזון עשתה לתחום הצרכנות".

הדרך של ווישור להגיע למטרה היא לפעול דיגיטלית מקצה לקצה. כל התהליכים דיגיטליים - החל ברכישת הפוליסה וכלה בתביעות ובתשלום. "הדרך הדיגיטלית מאפשרת ליצור מוצרי ביטוח מותאמים אישית לכל אחד. הדיגיטל יאפשר למכור מוצרי מיקרו ביטוח בעלויות של 10 שקלים בחודש, מחיר שסוכן ביטוח לא יפעל בו".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker