ניר זיכלינסקי ויעקב עמידרור מצטרפים לחברת קנאביס

המשנה למנכ"ל אריסון השקעות לשעבר מונה ליו"ר הדירקטוריון של שיח מדיקל גרופ ■ מטרת המינויים היא לחזק את הפעילות הבינלאומית של החברה ■ מנכ"ל שיח: "הצטרפותם תסייע רבות להנהלת החברה להציף ערך לבעלי המניות"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
ניר זיכלינסקי
ניר זיכלינסקי

רו"ח ניר זיכלינסקי, בעבר משנה למנכ"ל אריסון השקעות, מונה היום (ד') ליו"ר דירקטוריון חברת הקנאביס שיח. בנוסף, האלוף במיל' יעקב עמידרור הצטרף לדירקטוריון החברה. מטרת המינויים היא לחזק את הפעילות הבינלאומית של שיח.

זיכלינסקי הוא הבעלים והמנכ"ל של SRI Global Group, קבוצת השקעות המספקת ייעוץ עסקי והדרכות בתחומים שונים. בעבר כיהן כשותף בכיר בהנהלת משרד רואי החשבון BDO זיו האפט, ושימש מנהל במחלקה המקצועית בפירמת רואי החשבון KPMG סומך חייקין. בנוסף, הוא כיהן ומכהן בתפקידי דירקטוריון בחברות ציבוריות ופרטיות מגוונות, ובהן בנק הפועלים, ווסטדייל, סלע לוגיסטיקה, שיכון ובינוי, תעשיות מלח לישראל, גאון החזקות ואתנה.

עמידרור הוא בעל ניסיון של 36 שנה בתפקידים בעלי אופי צבאי ופיקודי. בין היתר הוא שימש יועץ לביטחון לאומי לראש הממשלה, ראש המטה לביטחון לאומי, מפקד המכללות הצבאיות, מזכיר צבאי לשר הביטחון, ראש חטיבת המחקר באמ"ן, קצין המודיעין של פיקוד צפון ורמ"ח בקרה של אמ"ן. בנוסף, עמד בראש הוועדה לבדיקת פעילות המודיעין במלחמת לבנון השנייה.

יעקב עמידרור
יעקב עמידרור

בעבר שימש עמידרור דירקטור בכמה חברות גדולות, ובהן צים, המפעלים הפטרוכימיים בישראל והחברה לישראל. כיום מכהן כדירקטור בחברה לישראל ובבומברדיר ישראל. כמו כן, עמידרור הוא יועץ לסטארט-אפים בתחומי הסייבר וההיי-טק ועמית בכיר במכון ירושלים למחקרים אסטרטגיים על שם אן וגרג רוסהנדלר.

מנכ"ל שיח מדיקל גרופ, יוגב שריד, מסר: "אנו גאים על צירופם של חברי דירקטוריון איכותיים ובעלי ידע רב בתחום העסקי והאסטרטגי. מבנה הדירקטוריון והיכולות הרבות והמגוונות של היושבים בו יבטיחו מענה מיטבי לצרכים הקיימים והעתידיים של החברה, בשוק הקנאביס העולמי המתהווה, המתבסס יותר ויותר על שיתופי פעולה וניצול הזדמנויות עסקיות ואסטרטגיות. הצטרפותם של רו"ח ניר זיכלינסקי כיו"ר דירקטוריון ויעקב עמידרור כחבר דירקטוריון תסייע רבות להנהלת החברה להוביל לצמיחתה ולהציף ערך לבעלי המניות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker