מגל קיבלה הזמנות ב-8 מיליון דולר במזרח אפריקה

החברה מספקת פתרונות להגנת אתרים רגישים נגד איומים פיזיים ואיומי סייבר ■ מרבית ההזמנות הן המשך לתחזוקת מערכות לזיהוי חדירה בנמלי ים

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ישי דוידי, בעל השליטה בקרן פימי
ישי דוידי, בעל השליטה בקרן פימיצילום: אילן אסייג

מגל, שבשליטת קרן פימי (42%), חתמה על חוזים בסך 8 מיליון דולר במזרח אפריקה בחודשים האחרונים. מרבית ההזמנות הן המשך לתחזוקת מערכות לזיהוי חדירה בנמל ים מרכזי באזור, עבור לקוח עמו עבדה מגל לאורך שנים רבות.

אספקת ההזמנות החלה ותימשך ברבעונים הקרובים. מגל מספקת פתרונות להגנת אתרים רגישים נגד איומים פיזיים ואיומי סייבר המנוהלים על ידי מערכת FORTIS לניהול היברידי של אבטחה פיזית עם אבטחת סייבר. פתרונות אלה מבוססים על תמהיל של גלאים להגנה היקפית, פתרונות טלוויזיה במעגל סגור וניתוח וידיאו.

מגל סיימה את המחצית הראשונה של 2019 בהפסד של 789 אלף דולר במחזור של 41 מיליון דולר, בהשוואה לרווח של 1.6 מיליון דולר במחזור של 43 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2018. מגל היא אחת ההשקעות הפחות מוצלחות של קרן פימי שרכשה את השליטה בחברה ביולי 2014, במחיר של 3.5 דולרים למניה, ובתמורה כוללת של 22.6 מיליון דולר. כיום נסחרת מגל במחיר של 4.02 דולרים, כלומר תשואה של 15% בהשוואה לתשואה של 83% שהניב מדד הנאסד"ק בתקופה זו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker