אבי לוי פורש ממליסרון ומממש מניות ב-270 מיליון שקל

מנכ"ל מליסרון הפורש מימש מניות המהוות 3% משווי החברה, ונותר עם 1.4% ממניות החברה ■ על פי הערכות, המכירה בוצעה לכמה גופים מוסדיים בעסקה מחוץ לבורסה

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
אבי לוי, מנכ"ל מליסרון הפורש
אבי לוי, מנכ"ל מליסרון לשעברצילום: אביב אברמוב

מנכ"ל מליסרון הפורש, אבי לוי, מימש מניות מליסרון בשווי 270 מיליון שקל - כ-3% ממניות החברה. לוי יוותר עם אחזקה של 1.4% ממניות החברה, ששוויין כ-170 מיליון שקל. על פי הערכות, המכירה בוצעה לכמה גופים מוסדיים בעסקה מחוץ לבורסה, ולפי מחיר השוק של המניה.

לוי פורש ממליסרון לאחר שכשלו ניסיונותיו לקבל הלוואה לרכישת מניות החברה מבעלת השליטה, ליאורה עופר. במקומו מונה לתפקיד אופיר שריד (47), שכיהן כסמנכ"ל הכספים של הקבוצת בשמונה השנים האחרונות והיה אחראי, בין היתר, על פעילותה הפיננסית והעסקית של הקבוצה, ועל הקשר השוטף עם שוק ההון ובעלי המניות.

שריד הוא רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. הוא התחיל את דרכו המקצועית במשרד סומך חייקין KPMG, וכיהן במהלך השנים במגוון תפקידי ניהול כספים בכירים, בהם סמנכ"ל הכספים של קבוצת 013 נטוויז'ן.

לוי סיכם שבע שנים בתפקיד מנכ"ל מליסרון, שבהם צבר שכר ואופציות שמומשו בגובה 170 מיליון שקל. ערב עזיבתו, מליסרון נסחרת לפי שווי שוק של 9 מיליארד שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker