אלוט זכתה בחוזה של עשרות מיליוני דולרים בתחום ניתוח דאטה ברשתות תקשורת

החברה מגדירה את הפרוייקט כמשמעותי, אבל היא אינה משנה את תחזית ההכנסות שלה ל-2019, שנעה בין 110-106 מיליון דולר ■ באלוט מצפים לקבל מקדמה עבור העסקה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
משרדי אלוט תקשורת בהוד השרון
משרדי אלוט תקשורת בהוד השרוןצילום: הדר כהן

חברת אלוט, שמנהל ארז ענתבי, זכתה בחוזה של עשרות מיליוני דולרים לאספקת המוצר AllotSmart ללקוח של החברה באירופה, במזרח התיכון ובאפריקה. העסקה תבוצע באמצעות אינטגרטור. בחברה מצפים לקבל מקדמה עבור העסקה כאשר יתרת הסכום ייזקף בדו"חות הכספיים של החברה על פני מספר שנים, ככל הנראה ארבע-חמש שנים - בתנאים מקובלים של קבלת הפרויקט.

אלוט מציינת שהרווחיות בגין הפרויקט צפויה להיות דומה לרווחיות הממוצעת הנוכחית של החברה. אף שהיא מגדירה אותו כמשמעותי היא אינה משנה את תחזית ההכנסות שלה ל-2019, שנעה בין 110-106 מיליון דולר.

אלוט מפתחת תוכנה לניתוח דאטה ואופטימיזציה של הקצאת רוחב פס ברשתות תקשורת, ומוצרים להגנת סייבר ואבטחת מידע שמותקנים ברשתות של חברות התקשורת הגדולות. מוצריה של החברה מגנים מנוזקה, ניצול כוח המחשוב לכריית מטבעות קריפטו, מתקפות כופר וניסיון לגניבת מידע רגיש. אף על פי שאלוט מסיטה בהדרגה בשנים האחרונות את המיקוד לתחום מוצרי הגנת הסייבר, הפרויקט הנוכחי הוא בתחום ניתוח דאטה ברשתות תקשורת (DPI)- תחום שממנו צמחה.

ארז ענתבי, מנכ"ל אלוט

החברה מחזיקה בשליש מהשוק העולמי של ניתוח דאטה ברשתות חברתיות, השווה 300 מיליון שקל, ומתחרה בחברה הקנדית הפרטית סנדויין (Sandvine). היא סיימה את הרבעון השני של 2019 בהפסד של 1.5 מיליון דולר על בסיס כללי החשבונאות המקובלים בארה"ב (US GAAP), בהשוואה להפסד של 2.4  מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2018.

בתוך כך הכנסותיה של אלוט צמחו ב-15% ברבעון השני של 2019 לעומת הרבעון המקביל ב-2018, והסתכמו ב-27 מיליון דולר. ההפסד הנקי של אלוט על בסיס Non GAAP, כלומר בנטרול הוצאות הקשורות להקצאת אופציות למנהלים ולעובדים, הפחתת נכסים לא מוחשיים והוצאות הקשורות בפעילות של מיזוגים ורכישות בהיקף של 1.9 מיליון דולר ברבעון החולף, הסתכם ב-2.1 מיליון דולר ברבעון השני של 2019, בהשוואה להפסד נקי על בסיס Non GAAP של 1.2 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2018.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker