סמנכ"לית הבריאות של AIG תמונה למנכ"לית החברה

יפעת רייטר תחליף את המנכ"ל שי פלדמן, שהודיע על פרישתו לפני כמה חודשים ■ היא התחילה את הקריירה בכמה תפקידים ברשות שוק ההון, שם התוודעה לראשונה לתחום הביטוח, וכיהנה במשך 20 שנה ב-AIG במספר תפקידי ניהול בכירים

אסא ששון
יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל הנכנסת
יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל הנכנסתצילום: סיון פרג'
אסא ששון

חברת הביטוח העולמית AIG הודיעה הבוקר (רביעי) כי דירקטוריון החברה החליט למנות את יפעת רייטר, סמנכ"לית חיים ובריאות בחברה, לתפקיד מנכ"לית AIG ישראל, במקומו של שי פלדמן, שהודיע על פרישתו לפני כמה חודשים.

רייטר החלה את הקריירה שלה בכמה תפקידים ברשות שוק ההון, שם התוודעה לראשונה לתחום הביטוח. מאז צברה ותק של 20 שנה ב-AIG ישראל, בה כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים.

מנכ"ל AIG ישראל, שי פלדמן
שי פלדמן, המנכ"ל היוצא של AIG ישראלצילום: ללא קרדיט

במסגרת תפקידה האחרון בחברה כסמנכ"לית חיים ובריאות, קידמה רייטר את פיתוחו והשקתו של AIG Safe Life, ביטוח בריאות שאמור לעודד סיגול אורח חיים בריא ומתגמל על ידי הפחתת פרמיית הבריאות.

ב-AIG ישראל ציינו כי מינויה של רייטר למנכ"לית החברה בישראל מהווה הבעת אמון נוספת של AIG העולמית בהנהלת AIG ישראל, שכן גם המנכ"ל היוצא שי פלדמן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ב-AIG ישראל ו-AIG העולמית, טרם מונה למנכ"ל.

רייטר מסרה כי היא "נרגשת לקחת את ההובלה של החברה קדימה יחד עם צוות המנהלים והעובדים המקצועי והמחויב של AIG, ומשוכנעת כי נשמר ונחזק את מעמדה של החברה כחלוצה טכנולוגית ודיגיטלית"

שי פלדמן, מנכ"ל החברה היוצא אמר: "אני מסיים את תפקידי בחברה שאני כל כך אוהב בתחושת גאווה וסיפוק אדירה. אין שמח ממני שיפעת לוקחת כעת את המושכות".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ