ברם תעשיות תקים עם תאגיד ספרדי חברה משותפת למכירות באירופה

החברה החדשה תעסוק בפיתוח, שיווק והפצה באירופה של מוצרי הפלסטיק של ברם תעשיות, והיא תוחזק בחלקים שווים בין ברם תעשיות לתאגיד הספרדי, ששמו לא נמסר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אלי ברמלי, מנכ"ל ברם תעשיות

ברם תעשיות, שבשליטת משפחת ברמלי, חתמה על מזכר הבנות לא מחייב להקמת חברה חדשה למכירות באירופה ביחד עם חברה ספרדית, הפועלת בתחום מוצרי הצריכה מפלסטיק ולה מפעלים בספרד ובסין. החברה החדשה תעסוק בפיתוח, שיווק והפצה באירופה של מוצרי הפלסטיק של ברם תעשיות, והיא תוחזק בחלקים שווים בין ברם תעשיות לתאגיד הספרדי, ששמו לא נמסר.

את העסקה מבצעת ברם תעשיות באמצעות החברה הבת לייף פלסטיק, המאוגדת בצרפת. לפי מזכר ההבנות, לייף פלסטיק תמכור לחברה המשותפת תבניות הזרקה בתחום המוצרים לבית ששימשו את הייצור בצרפת, בתמורה ל-1.4 מיליון יורו. בברם תעשיות ציינו כי הפעילות החדשה צפויה להגדיל את סל המוצרים ואת כמות הלקוחות של הקבוצה.

פעילות הייצור הקיימת כיום במפעלה של ברם תעשיות בצרפת תופסק, והחברה המשותפת תייצר את מוצריה באמצעות החברה הזרה, שתשמש קבלן המשנה העיקרי של החברה המשותפת במפעלה בספרד. במסגרת זאת, תמכור לייף פלסטיק לחברה הזרה ציוד יצרני מסוים ממפעלה בצרפת בתמורה ל-800 אלף יורו.

בנוסף, לייף פלסטיק תשכיר לחברה המשותפת את שטח המבנה שבבעלותה בעיר קומבריי בצרפת, שישמש מחסן לוגיסטי לפעילות המשותפת, לתקופה של חמש שנים בתמורה לכ-400 אלף יורו בשנה הראשונה, וכחצי מיליון יורו החל בשנה השנייה ועד השנה החמישית. כל צד יעמיד לחברה המשותפת מימון ראשוני על בסיס מוסכם. הסכם לא מחייב צפוי ברבעון הרביעי.

ברם תעשיות, מחברות השורה השלישית בבורסה, נסחרת לפי שווי של כ-50 מיליון שקל. החברה – שמנייתה איבדה 60% מערכה בשנתיים האחרונות, עוסקת בתחום מוצרי הפלסטיק, ומחזיקה בארבעה מפעלי ייצור – שניים בשדרות, אחד בצרפת ואחד בארה"ב. המניה עולה בתגובה לדיווח בכ-3%.

ברם תעשיות פעילה בשני תחומים עיקריים: ייצור אריזות פלסטיק לתעשיית המזון. בין לקוחותיה -  רשת חצי חינם, טמפו, מחלבות גד, מעדני מיקי, יוחננוף, סלטי שמיר ויינות ביתן. בנוסף, היא מייצרת מוצרי פלסטיק ייחודיים לבית - מנוע הצמיחה בקבוצה - הנמכרים לרשתות קמעונאיות מהמובילות בעולם, בעיקר בארה"ב, בהן  וול-מארט, טארגט, T.J Maxx, ALDI ,Tesco, Carrefour ואמזון.

מנכ"ל ברם תעשיות, אלי ברמלי, מסר כי "החיבור לחברה גדולה בתחום והרחבת סל המוצרים הוא מהלך אסטרטגי מתבקש, והוא מתבצע כחלק ממאמצי הקבוצה לצמיחה ומיצוי טוב יותר של פעילותה באירופה. החברה המשותפת תשווק את מוצריה בכל רחבי היבשת ללקוחות, שרובם רשתות שיווק, תוך הגדלת הכמות וסוגי המוצרים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker