היו"ר הבא של תמר פטרוליום: איתן מאיר, לשעבר מנכ"ל דליה אנרגיות

מאיר כיהן בעבר כמנכ"ל עיריית ירושלים וקצין חינוך פיקודי במפקדת חילות שדה ■ הוא יחליף בתפקיד את רן אפרתי, לאחר תקופת חפיפה

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן מאיר
ערן אזרן

תמר פטרוליום, המחזיקה ב-16.75% מהזכויות במאגר תמר, מדווחת על מינויו של איתן מאיר לתפקיד דירקטור, וכן לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה החל ב-1 בינואר 2020, בכפוף לאישור אסיפת בעלי המניות הקרובה. בתפקידו האחרון כיהן מאיר מנכ"ל דליה אנרגיות כוח במשך 11 שנה, ובעבר כיהן בתפקידים בכירים בצה"ל, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. מאיר יחליף בתפקיד את רן אפרתי, לאחר תקופת חפיפה.

"במסגרת התפקיד כמנכ"ל דליה אנרגיות, היה אמון מאיר על ניהול, הקמה ותפעול של תחנת הכוח הפרטית הגדולה בישראל לייצור חשמל בהיקף של 900 MV, כחלק מהליך הרחבת משק החשמל בישראל. מכוח תפקידו, קיים מאיר עבודה שוטפת ורציפה מול גורמי ממשל ורגולציה וכן הוביל את פעילותה המסחרית של דליה, ובכלל זה ניהול משא ומתן עם גורמים מסחריים בישראל ומחוצה לה, חתימת הסכמים וניהול ובקרה שוטפים", נמסר מתמר פטרוליום.

קודם לכך, כיהן מאיר כמנכ"ל עיריית ירושלים, וכן כיהן בעבר קצין חינוך פיקודי במפקדת חילות שדה ועוזר קצין חינוך לארגון ולכוח אדם. מאיר בעל תואר MA במדעי המדינה במסגרת המכללה לביטחון לאומי של צה"ל, ותואר BA בהיסטוריה של המזרח התיכון, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

היו"ר הנוכחי אפרתי מסר: "אני מברך את איתן על הצטרפותו לדירקטוריון החברה, ובטוח כי לכשימונה ליו"ר, הידע והניסיון העשיר שלו בתחום האנרגיה והתשתיות יתרמו רבות להמשך פיתוח מאגר תמר, לניצול מרבי של מקורות האנרגיה ולביסוס יתרונה התחרותי והעסקי של תמר פטרוליום לטובת בעלי המניות והציבור".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker