איציק טאוויל יתמנה למנהל אגף הנדל"ן בחטיבת ההשקעות של הראל

טאוויל ימשיך במקביל לשמש מנהל אגף האשראי הלא סחיר ■ הוא יחליף את רון קובלסקי, שמקים קרן השקעות פרטיות בנדל"ן

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
איציק טאוויל, מנהל אגף השקעות אשראי בחטיבת ההשקעות בהראל
איציק טאוויל, מנהל אגף השקעות אשראי בחטיבת ההשקעות בהראלצילום: מיה כרמי דרור

קבוצת הביטוח והפיננסים הראל, שבשליטת משפחת המבורגר, הודיעה על שינויים ניהוליים בחטיבת ההשקעות ,המנוהלת על ידי סמי בבקוב. השינוי המרכזי הוא קידומו של איציק טאוויל, המשמש מזה כעשר שנים כמנהל אגף אשראי לא סחיר בחטיבת ההשקעות, שמונה גם למנהל אגף השקעות בנדל"ן .

טאוויל יחליף בתפקיד זה את רון קובלסקי, שעמד בראש אגף השקעות בנדל"ן מ-2014, וקודם לכן שימש יועץ משפטי בחטיבת ההשקעות. קובלסקי עוזב את הראל לטובת עסקים פרטיים, והוא ינסה לגייס הון לצורך הקמת קרן להשקעות בנדל"ן.

בעקבות חוק להגבלת שכר בכירים בגופים פיננסיים, לפני כמה שנים עזב אמיר הסל, ששימש בעבר ראש חטיבת השקעות בהראל, את החברה והקים עם שותפים נוספים קרן השקעות פרטיות, ובה הראל היא משקיע עוגן.

פעילות האשראי הלא סחיר בהראל, המורכבת משש מחלקות וכוללת מתן אשראי לגופים ציבוריים ופרטיים מהגדולים במשק. נחשבת מהגדולות והבולטות בקרב גופים מוסדיים, עם היקף מוערך של 35 מיליארד שקל. סכום זה דומה להיקף תיקי אשראי עסקי בבנקים.

גם פעילות ההשקעות בנדל"ן של הראל, המורכבת משלוש מחלקות והיקפה נאמד ב-15 מיליארד שקל, נחשבת מהבולטות והגדולות בקרב הגופים המוסדיים.

הנהלת הראל, בראשות המנכ"ל מישל סיבוני, הודתה לקובלסקי על תרומתו לפיתוח פעילות הנדל"ן של הראל, ואחלה לטאוויל בהצלחה בהשגת מטרות החטיבה. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker