מגוריט תרכוש 56 דירות בפרויקט "הפרדס" בפתח תקווה ב-130 מיליון שקל

הקרן חתמה על הסכם לרכישת שבע יחידות דיור בטווח מיידי בפרויקט הפרדס, ובמקביל בכוונתה לרכוש 49 דירות נוספות מצד שלישי - שכבר חתם על הסכם מחייב עם המוכרים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל מגוריט, מתי דבצילום: עופר וקנין

קרן הריט למגורים מגוריט דיווחה הבוקר (ב') על רכישת 56 דירות בשכונת כפר גנים ג' בפתח תקווה, שאותם בכוונתה להציע להשכרה ארוכת-טווח. על פי הדיווח, הקרן חתמה על הסכם לרכישת שבע יחידות דיור בפרויקט הפרדס בטווח הזמן מידי, ובמקביל – בכוונתה לרכוש מצד שלישי, שכבר חתם על הסכם מחייב עם המוכרים, 49 דירות נוספות בשבועות הקרובים.

סך העסקה הוא 130 מיליון שקל, מתוכם 15 מיליון שקל ישולמו באמצעות הקצאת מניות מגוריט. על פי הדיווח, הערכת השמאי אומדת את שווי השוק של הדירות שנרכשו ב-145 מיליון שקל – כ-11.5% יותר מעלות העסקה שנחתמה. הדירות שנרכשו הן במתחם של ארבעה בניינים, בני 14 יחידות כל אחד, שהוקמו לפני כחמש שנים. יזם פרויקט הפרדס הוא רפי בן שחר.

עם השלמת העסקה, היקף הדירות שבבעלות מגוריט יעמוד על כ-820 דירות, מתוכן כ-307 דירות בפרויקטים הממוקמים בתל אביב, ברמת גן, בירושלים, ברמלה, בגבעת שמואל, בפתח תקווה ובהרצליה. בנוסף, לחברה ארבעה מיזמים משותפים עם חברת מנרב, שבמסגרתם מתכוונות החברות להקים כ-510 יחידות נוספות בירושלים, בבאר יעקב, בחולון ובראשון לציון, במסגרת פרויקטים של החברה הממשלתית "דירה להשכיר".

"מתכונתה של העסקה בפתח תקווה טומנת בחובה יתרונות רבים עבור הקרן", אמר מנכ"ל מגוריט, מתי דב. "מדובר בשילוב בין מיקום מבוקש, במתחם שלם, המאפשר שליטה מלאה בניהול, הנבה מיידית בתפוסה מלאה ומחיר עסקה אטרקטיבי". יו"ר מגוריט, ארז רוזנבוך, הוסיף: "העובדה שחלק מתמורת העסקה תשולם בדרך של הנפקת מניות מאפשרת לנו גידול בהון העצמי ומעידה על אמון המוכרים בפעילות החברה, זאת לצד הצלחת גיוסי האג"ח והמניות שהושלמו באחרונה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker