חברת הביומד אנלייבקס נרשמת למסחר בתל אביב במקביל לנאסד"ק

אנלייבקס, שנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של 262 מיליון דולר, צפויה להצטרף באוקטובר למדד ת"א 125 ולמדד חברות הביומד

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
הבורסה לניירות ערך
הבורסה לניירות ערךצילום: אייל טואג

חברת אנלייבקס תירשם למסחר בבורסה בתל אביב במקביל למסחר בבורסת הנאסד"ק, לאחר שהבורסה לניירות ערך בתל אביב אישרה את רישום מניותיה למסחר החל ב-22 ביולי 2019.

שי נוביק, יו"ר אנלייבקס תרפיוטיקס
שי נוביק, יו"ר אנלייבקס תרפיוטיקס

אנלייבקס, שמנוהלת על ידי שי נוביק, נסחרת בנאסד"ק בשווי של 262 מיליון דולר והיא צפויה להצטרף למדד ת"א 125 ולמדד חברות הביומד החל באוקטובר 2019. אנלייבקס לא תידרש לדיווחים נוספים מעבר לאלה הנדרשים בארה"ב.

אנלייבקס מפתחת תרופות אימונותרפיות לטיפול במחלות מסכנות חיים, בהן ספסיס, שנגרמת כתוצאה מתגובה חיסונית חזקה לזיהום במערכת הדם ועלולה לגרום לכשל רב מערכתי ובמקרים קיצוניים אף למוות; מחלת השתל נגד המאחסן (GVHD) - מחלה שבה תאי מערכת החיסון של הרקמה המושתלת מזהים את הגוף כגורם זר ותוקפים אותו. המחלה שכיחה לאחר השתלת מח עצם או תאי גזע; וכן גידולים מוצקים.

אנלייבקס השלימה בהצלחה ניסוי קליני בחלקו הראשון של השלב השני למניעת מחלת GVHD, וצפויה להתחיל במחצית הראשונה של 2020 בניסוי בשלב השני/שלישי למניעת סיבוכים לאחר השתלת מח עצם.

אנלייבקס התמזגה ברבעון הראשון של 2019 עם חברת ביובלאסט, שהחלה את דרכה בפיתוח לטיפול במחלת OPMD - מחלת ניוון שרירים גנטית שגורמת להיחלשות שרירים כללית מתקדמת וחמורה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker