טלטלה נוספת ברשות שוק ההון: סגן שני של הממונה עוזב את תפקידו

הראל שרעבי, סגן הממונה על שוק ההון בתחום החיסכון והביטוח הפנסיוני, הודיע כי ייצא לשנת לימודים ■ זהו הסגן השני שעוזב תוך פרק זמן קצר את הרשות

אסא ששון
משה ברקת
משה ברקתצילום: אוליבייה פיטוסי
אסא ששון

רשות שוק ההון ממשיכה להתרוקן מאנשי המקצוע שלה. היום (ד') הודיע הראל שרעבי, סגן הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, כי הוא יוצא לשנת לימודים במכללה לביטחון לאומי.

הראל שרעבי
הראל שרעביצילום: משרד האוצר

שרעבי (42) התקבל לתוכנית מנהלים מטעם המכללה לביטחון לאומי המיועדת לעובדי השירות הציבורי. בהודעת הרשות צוין כי "לאור קבלתו לתוכנית היוקרתית, שרעבי יעזוב את תפקידו הנוכחי ברשות למשך כשנה".

שרעבי התחיל את עבודתו במשרד האוצר וברשות שוק ההון לפני כ-12 שנה, ובארבע השנים האחרונות הוא מכהן כסגן הממונה על שוק ההון בתחום החיסכון והביטוח הפנסיוני.

זהו הסגן השני שעוזב תוך פרק זמן קצר. קדם לו יואב גפני שפרש במאי השנה. סגניו של הממונה על שוק ההון הם למעשה הזרוע המקצועית של רשות שוק ההון, אשר בלעדיה יכולות חברות הביטוח ליהנות מחוסר הניסיון של המפקח על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, ולנצל אותה כדי לקדם תהליכים ותקנות שיטיבו עם החברות ועשויים לפגוע בצרכנים.

ברקת הודה לשרעבי ואמר כי "הראל הוא איש מקצוע מהשורה הראשונה ותרם תרומה משמעותית לחיסכון הפנסיוני של אזרחי ישראל ברפורמות שהוביל. אני מאחל לו הצלחה רבה בלימודים".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ