12 מיליון שקל, וליגת העל תיקרא "ליגת הבורסה לניירות ערך"

במסגרת הסכם חסות שנחתם בין הבורסה לליגת העל לכדורגל, שמה ישתנה ■ איתי בן זאב: "אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב, ובהגדלת מעורבותו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הבורסה בתל אביב
הבורסה בתל אביבצילום: בלומברג

מנהלת הליגות בכדורגל חתמה על הסכם חסות לשלוש שנים עם הבורסה לניירות ערך בתל אביב. במסגרת ההסכם, תשלם הבורסה 12 מיליון שקל, ובשלוש העונות הקרובות שמה של ליגת העל בכדורגל יהיה ליגת הבורסה לניירות ערך.

שיתוף הפעולה בין הצדדים יאפשר לבורסה להגדיל את החשיפה שלה במשחקי ליגת העל באמצעות מגוון אמצעים כגון שילוט, מיתוג, טקסי פתיחת משחק, תכנים דיגיטליים מיוחדים ועוד. ההסכם החדש יחליף את ההסכם שהיה לליגת העל עם ג'פניקה.

ההסכם הוא חלק מהחלטת מנכ"ל הבורסה, איתי בן זאב, להרחיב את הפרסום של הבורסה, במטרה לגרום לציבור להשקיע באפיקי מסחר מפוקחים - ולהגדיל את מחזורי המסחר. 

בפברואר האחרון הושק קמפיין פרסומי שכלל סרטונים עם הקומיקאית עדי אשכנזי. מטרת הקמפיין היתה להראות לציבור כי יפסיד כסף רב אם לא ישקיע את כספיו דרך הבורסה. עד כה, המהלך לא נחל הצלחה רבה ומחזורי המסחר לא גדלו, מאחר שהציבור עדיין רואה בבורסה זירה של הימורים.

לא ברור אם החיבור לליגת העל בכדורגל ישנה תדמיתה של הבורסה, שנתפסת כלא אטרקטיבית וכמי שנשלטת על ידי ועד עובדים חזק. בשירות האיתותים של Hot stocks נכתב בבדיחות כי "שני מוצרים כושלים לחלוטין מתמזגים ליצירת ערך חדש".

ארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, מסר: "אנו גאים שהמוסד הפיננסי המוביל במדינת ישראל בחר בכדורגל הישראלי כשותף אסטרטגי. השותפות עם אבן יסוד בכלכלה הישראלית משמעותית לליגת העל, תתרום רבות לתדמית הליגה ותסייע בהקניית כלים פיננסיים לשחקני הכדורגל, שיבטיחו את איתנותם הכלכלית לאחר פרישתם מהמשחק. בנוסף, הציבור הישראלי יקבל חוט המקשר בין ספורט לכלכלה".  

לדברי בן זאב, "בשנה האחרונה אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב ובהגדלת המעורבות וההשתתפות שלו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ליגת העל בכדורגל מהווה הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו לחבור למותג חזק ופופולרי בעל חשיפה רחבה ולהגיע לקהלים חדשים ומגוונים, ובהם גברים, נשים, מבוגרים, צעירים ומשפחות בכל רחבי הארץ. אנו שמחים מאוד על החיבור המנצח והמרגש שיתרום לא רק לקידומה של הבורסה לניירות ערך, אלא גם ייתן ערך לחיזוק הכדורגל והספורט הישראלי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker