לקוחות כללית יוכלו לקבל החזרים ישירות לנייד דרך אפליקציית פיי של לאומי

כללית תהיה הקופה הראשונה בישראל שתציע למבוטחים לקבל החזרי תשלומים באמצעות אפליקציית פפר פיי של הבנק ■ הצדדים מתכננים להרחיב את שיתוף הפעולה בתחומי התשלומים

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק-עמינח, בהשקת פפר פיי
מנכ"לית בנק לאומי, רקפת רוסק-עמינח, בהשקת פפר פייצילום: מוטי מילרוד

בנק לאומי הודיע היום (שלישי) על שיתוף פעולה חדש בתחום התשלומים הדיגיטליים עם קופת חולים כללית - הקופה הגדולה בישראל. במסגרת ההסכם בין הצדדים, כללית  תאפשר ללקוחותיה קבלת החזרים כספיים באמצעות אפליקציית פפר פיי (Pepper Pay) של לאומי, שנגישה ללקוחות כל הבנקים.

בהודעה המשותפת שהוציאו לאומי והכללית, מציינים הצדדים כי כללית תהיה הקופה הראשונה בישראל שתציע ללקוחות סוגי הביטוח הרפואי השונים - משלים, מושלם ופלטינום - לקבל החזרי תשלומים באמצעות אפליקציית פיי.

התשלומים יועברו ישירות למכשיר הנייד, כך שהלקוחות לא יצטרכו לעקוב אחר קבלת ההחזר והפקדתו בחשבון הבנק שלהם. מדובר בפרויקט ארוך טווח, כשהצדדים מתכננים להרחיב את שיתוף הפעולה לפרויקטים נוספים בתחומי התשלומים.

חנן פרידמן, ראש חטיבת אסטרטגיה, רגולציה וטרנספורמציה בלאומי, ציין בעקבות ההסכם כי "התשתית של לאומי פיי תאפשר לכללית להציע בעתיד סט נוסף של שירותים חדשניים ללקוחותיה. היתרונות בשיתוף הפעולה הינם רבים, אך המשמעותי מכולם הוא ההקלה על הלקוחות, כך שיוכלו לקבל החזרים במהירות, בנוחות ובפשטות".

דפנה כרמלי, ראש מערך ביטוחי הבריאות וכללית מושלם, הוסיפה: "אנו שמחים לאמץ באופן מתמשך, שירותים חדשים ודיגיטליים המבטיחים ללקוחותינו שירות מהיר המשפר את חוויית השירות ואת הטיפול בבקשות לקבלת החזר. שיתוף הפעולה עם PAY מבטיח כי לקוחות אשר זכאים להחזר יקבלו אותו מיידית לאחר האישור, ללא כל המתנה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker