בעלי המניות אישרו: כלכלית ירושלים ומבני תעשייה ימוזגו

לאחר תהליך של כמעט שנה, החליטו בעלי המניות של שתי החברות כי כלכלית ירושלים תמוזג לתוך מבני תעשייה ■ דודו זבידה, מנכ"ל שתי החברות: "המהלך יביא להצפת ערך משמעותית עבור בעלי המניות, ויהפוך את הקבוצה לדומיננטית בבורסה ובשוק הנדל"ן"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דודו זבידה, מנכ"ל כלכלית ירושלים ומבני תעשייהצילום: מוטי מילרוד

בעלי מניות של חברות הנדל"ן כלכלית ירושלים ומבני תעשייה הצביעו בעד המיזוג ביניהן, לאחר תהליך שנמשך קרוב לשנה, והראשונה תמוזג לתוך השנייה. המיזוג מתבצע באמצעות החלפת מניות, כשיחס ההחלפה שנקבע בעסקה הוא 1.935 מניות של מבני תעשייה עבור כל מניה של כלכלית ירושלים.

דודו זבידה, מנכ"ל שתי החברות, מסר בעקבות אישור המיזוג: "אני שמח על הבעת האמון של בעלי המניות במהלך שהובילה הנהלת הקבוצה. הצעד צפוי להביא להצפת ערך משמעותית עבור בעלי המניות של שתי החברות. הוא ייטיב עם כל בעלי המניות ויהפוך את מבנה לקבוצה דומיננטית, עם גב כלכלי איתן, הן בבורסה והן בשוק הנדל"ן".

פרויקט מגורים של קבוצת כלכלית ותדהרצילום: קבוצת מבנה

עם השלמת המיזוג תחזיק קבוצת מבנה הממוזגת במאזן של כ-12.9 מיליארד שקל, עם הון עצמי של כ- 4.6 מיליארד שקל. ההכנסות התפעוליות נטו של הקבוצה יגיעו ל-670- 680 מיליון שקל, והרווח התפעולי התזרימי השנתי (בניכוי השפעות חד-פעמיות) יגיע ל-355-335 מיליון שקל.

את דירקטוריון כלכלית ירושלים ליוו בעסקה רם דגן מפועלים אי.בי.אי חיתום וטלאור ארדן ומעיין גולן מפועלים שוקי הון. את הוועדה המיוחדת של מבני תעשייה ליוו שרון זאורבך וניר בדנר מ-MNS.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker