ערן אזרן

קרן ארבל של אמיר הסל וגבי לב, המתמחה בהשקעה בחוב מורכב ובמניות, הלוותה 100 מיליון שקל כ"הלוואות בנייה" להקמה של מגדל משרדים ומסחר בקרית השרון בנתניה. יזם הפרויקט, שייקרא מגדל רסקין, הוא עו"ד נתן רסקין, שחבר לקבוצה בהקמה של אנשי עסקים.

הפרויקט כולל כ-9,000 מ"ר משרדים מעל קומת מסחר קיימת, הכוללת סופרמרקט המושכר לרשת סטופ מרקט, בתי קפה ותחנת דלק המושכרת לדור אלון. אכלוס הפרויקט צפוי באמצע 2020. קומות המשרדים מיועדות למכירה, בעוד קומת המסחר תישאר בידי היזמים כנכנס מניב.

קרן ארבל הוקמה על ידי אמיר הסל, לשעבר מנהל ההשקעות הראשי של הראל ביטוח, וגבי לב, שהיה שותף בקרן המנוף KCPS. הקרן כוללת גם את דייב גל, מראשי קרן המנוף אוריגו; ורד קארין, שניהלה את האשראי הלא סחיר בבית ההשקעות פסגות; ואלעד חן, ששימש כמנהל כספים בקרן אלטו. עד כה גייסה הקרן 800-700 מיליון שקל.

ארבל מתמקדת בהשקעה בחברות ישראליות בגודל בינוני (הכנסות שנתיות של 80–100 מיליון שקל), ומימון פרויקטים ונכסים המייצרים EBITDA של 20–150 מיליון שקל. הקרן מתמקדת בהשקעות בעיקר בחברות פרטיות או במכשירי השקעה לא סחירים של חברות ציבוריות, וכן בפרויקטים של תשתית ונדל"ן. בנוסף, הקרן מעניקה מימון לנכסים ספציפיים ומימון מובנה.

את העסקה הובילה אקטיב חיתום בניהולו של עומרי לוי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker