גזית גלוב רוכשת את המרקטפלייס סנטר שבבוסטון תמורת 82 מיליון דולר

המרקטפלייס סנטר הוא נכס המשתרע על 5.2 דונמים - מתוכם כ-5,700 מ"ר שטח להשכרה - במרכז הפיננסי של בוסטון ■ ג'ף מועלם, מנכ"ל גזית הורייזנס: נחליף את השוכרים מחנויות אופנה לעסקי בידור ומזון, וננצל את זכויות הבנייה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מרכז העיר בוסטון
מרכז העיר בוסטוןצילום: בלומברג

חברת גזית הורייזנס, שבבעלותה המלאה של גזית גלוב , רכשה את המרקטפלייס סנטר (Marketplace Center) שבבוסטון תמורת 81.8 מיליון דולר. מדובר בשטח להשכרה של  5,715 מ"ר, שהם חלק משטח כולל של 5.2 דונמים הממוקם במרכז הפיננסי של בוסטון.

לנכס גישה ישירה למתחם רוז קנדי גרינווי - אזור הפארקים שמחבר בין המרכז הפיננסי של בוסטון לקו המים - ול-Faneuil Hall Market, מבנה שבו מתקיימים פגישות ומסחר מאז מחצית המאה ה-18, ומבקרים בו 15 מיליון בני אדם בשנה.

ג'ף מועלם, מנכ"ל גזית הורייזנס

המתחם מושכר בתפוסה של 100%, כששוכרי העוגן הם הרשתות ,Banana Republic Gap , American Eagle ו-LOFT. האזור שבו ממוקם הנכס הוא אחד המוקדים התיירותיים בבוסטון, וסמוך לתחנת מטרו. בסביבתו נעשה פיתוח נדל"ני, הכולל מלון בעל 225 חדרים שהקמתו צפויה בשנה הקרובה, 250 יחידות דיור במגורי יוקרה שהקמתן תסתיים ב-2021 וכמה מגדלי משרדים. האוכלוסייה ברדיוס של 1.5 ק"מ היא בעלת הכנסה שנתית ממוצעת של 124 אלף דולר למשק בית.

ג'ף מועלם, מנכ"ל גזית הורייזנס, אמר שבכוונת החברה להחליף את השוכרים בנכס ולהגדיל את חלקם של עסקי הבידור והמזון על חשבון חנויות האופנה, וכן לנצל את זכויות הבנייה על הנכס ולהגדיל אותו - בתיאום עם עיריית בוסטון.

גזית הורייזנס הוקמה ב-2017 במטרה לרכוש נכסים בעלי שימושים מעורבים עם רכיב קמעונאי בערים המרכזיות בארה"ב באזורים אורבניים צומחים. מרקטפלייס סנטר הוא הנכס השביעי שרוכשת החברה בבוסטון, בסכום כולל של 200 מיליון דולר. לאחר הרכישה נמצאים בהחזקתה ובניהולה 11 נכסים, בשווי כולל של 444 מיליון דולר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker