"העיסוק המתמיד במשחקי הכס אינו מועיל לחברה": עובדי מגדל מתייצבים לצד המנכ"ל

בתגובה לפרסום שלפיו שלמה אליהו, בעל השליטה בחברת הביטוח, מנסה ביחד עם היו"ר ניר גלעד להחליף את המנכ"ל דורון ספיר, שיגר ועד העובדים מכתב תמיכה בספיר: "שמועות מגמתיות עלולות לפגוע בהזדמנות שניתנה לו להוביל את החברה"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל מגדל, דורון ספיר
מנכ"ל מגדל דורון ספירצילום: אמיל סלמן

"ועד עובדי מגדל עוקב כל הזמן אחר המתרחש בהנהלת החברה בשנים האחרונות. לאור הפרסומים בתקשורת מהיממה האחרונה, ברור לנו, כמו לכל העובדים והמנהלים, כי העיסוק המתמיד במגדל ב'משחקי הכס' אינו מועיל לחברה". כך כותב ועד עובדי מגדל במכתב תמיכה במנכ"ל, שנשלח היום (חמישי) לכלל עובדי החברה.

המכתב פורסם לאחר שאתמול התברר כי שלמה אליהו, בעל השליטה במגדל, בוחן יחד עם היו"ר ניר גלעד דרכים שונות להחלפת המנכ"ל דורון ספיר בלי הצדקה מיוחדת או סיבה אמיתית - בעיקר מפני שאליהו פשוט לא מרוצה.

יו"ר הוועד, מודי גת, כותב במכתב כי "מאז שנכנס המנכ"ל הנוכחי לתפקידו, שמועות מגמתיות והדלפות מכוונות שמתפרסמות באופן תדיר עלולות לפגוע בהזדמנות שניתנה לו להוביל את החברה ולהצעיד אותה קדימה".

גת מוסיף: "אנו מקווים שאין בסיס לשמועות, ומייחלים כבר שנים ארוכות להנהלה יציבה שתקבל את הזמן הראוי לנהל את החברה בהצלחה. נכון להיום, שיתוף הפעולה עם מנכ"ל החברה וההנהלה הנוכחית הוא שיתוף פעולה מכובד וראוי, וכפי שכבר עידכנו אתכם - יש לנו אישור עקרוני להבנות שסוכמו בינינו לחתימה על הסכם קיבוצי חדש.

"לכן, אנו מביעים תמיכה חד משמעית בדורון (ספיר; א"ש), ולא נאפשר למהלכים כאלה ואחרים להפר את השקט הקיים ביחסי העבודה במגדל. אם בכל זאת נמצא את עצמנו בפני מציאות אחרת, נשקול כיצד לפעול לשם הגנה על זכויות העובדים ולשם חתימה על הסכם קיבוצי חדש".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker