מגל זכתה בחוזה של 6.7 מיליון דולר לתחזוקת גבולות בישראל

חברת מערכות האבטחה מגל, שבשליטת קרן פימי, תתחזק מערכות לזיהוי חדירה לגבולות ישראל ■ המערכות הותקנו לאורך 200 ק"מ של גבול

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
גילון בק, שותף בכיר בקרן פימי ויו"ר מגל
גילון בק, שותף בכיר בקרן פימי ויו"ר מגלצילום: עופר וקנין

מגל שבשליטת קרן פימי (42.8%) חתמה על חוזה בשווי של 6.7 מיליון דולר, לתחזוקת מערכות לזיהוי חדירה בגבולות בתקופה של 34 חודשים. במסגרת החוזה, מגל תתחזק מערכות שהותקנו לאורך יותר מ-200 ק"מ של גבול - בעיקר בגבול מצרים, על פי ההערכות.

מגל מספקת פתרונות ומוצרים לאבטחה משולבת - הגנה פיזית לצד אבטחת וידיאו - ללקוחות ב-100 מדינות שונות. החברה מפתחת ומספקת פתרונות כוללים ואינטגרטיביים להגנה על אתרים רגישים כנגד איומים פיזיים, המנוהלים על ידי מערכת FORTIS4G לניהול היברידי של אבטחה פיזית ואבטחת סייבר (PSIM). הפתרונות מבוססים על סל ייחודי של גלאים להגנה היקפית ועל פתרונות טלוויזיה במעגל סגור לניהול וניתוח וידאו חכם (IVA).

מגל פועלת בשלושה מגזרים: פיתוח וייצור של מוצרים עבור מערכות חכמות של הגנה היקפית (לרבות חיישנים), מערכות שליטה ובקרה ממוחשבות ותוכנה ייעודית. החברה עוסקת גם בפרויקטים של תכנון ובנייה של מערכות אבטחה היקפית לאתרים רגישים, וכן בפיתוח מערכות להגנה על אתרים רגישים מהתקפות סייבר.

מגל, שמנוהלת על ידי דרור שרון, סיימה את הרבעון הרביעי של 2018 בהפסד של 250 אלף דולר, בהשוואה לרווח של 291 אלף דולר ברבעון המקביל לו ב-2017. הכנסותיה של מגל צמחו ב-13% ברבעון הרביעי של 2018 בהשוואה למקביל, והסתכמו ב-26 מיליון דולר. מגל נסחרת לפי שווי שוק של 119 מיליון דולר, לאחר עלייה של 13% מתחילת 2019.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker