סייפ-טי מזנקת בכ-20% לאחר פטור ממכרז בהתקשרות עם משרד ממשלתי

החברה קיבלה הכרה של ספק יחיד עבור המשרד, בתוקף לשלוש שנים ■ הוא ירכוש את הפתרון שלה בשלוש הזמנות שנתיות, שעלותן מסתכמת במאות אלפי שקלים

ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
האקר
סייברצילום: KACPER PEMPEL/רויטרס

חברת אבטחת המידע הדואלית סייפ-טי הודיעה היום שקיבלה הכרה של ספק יחיד ופטור ממכרז בהתקשרות עם משרד ממשלתי. בתגובה להודעה, מניית החברה מזנקת בכ-20%.

המעמד כספק יחיד בהתקשרות עם אותו משרד יהיה תקף לשלוש שנים, והוא ירכוש את הפתרון של החברה בשלוש הזמנות שנתיות, שעלותן מסתכמת במאות אלפי שקלים. סייפ-טי סירבה לגלות באיזה משרד מדובר, אבל זהו לא המשרד הממשלתי הראשון שעובד עם המערכות שלה.

החברה מספקת מגוון של מוצרי תוכנה שנועדו להפחית איומים פנימיים וחיצוניים המובילים לדליפת מידע מהארגון, גישה לא מורשית לנתונים מצד חיבורים זדוניים או תוכנות זדוניות שמותקנות במערכת הארגונית למטרת הונאה.

שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי
שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טיצילום: ללא קרדיט

לדברי שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי, "החברה קיבלה את המעמד של ספק יחיד על בסיס פטנט עולמי של טכנולוגיית Reverse Access. הפטנט מאפשר לארגון להקנות גישה לבעלי העניין שלו – למשל שותפים עסקיים וסוכנים – מבלי לפתוח את חומת האש מבחוץ."

דניאל הוסיף כי "ארגונים מחפשים את המיסוך הזה וזוהי יכולת ייחודית שלנו. הלקוחות שלנו ברובם הם ארגונים גדולים, שיש עליהם רגולציה כבדה, מחזיקים מידע רגיש במיוחד ומודעותם לאבטחת מידע גבוהה יותר, כגון משרדים ממשלתיים, בנקים, קופות חולים, בתי השקעות, חברות ביטוח ובתי חולים. כרגע יש לנו קרוב ל-100 לקוחות בארץ ובעולם".

לגבי השאלה מדוע נדרשת טכנולוגיה דווקא מסוג זה למשרד הממשלתי עד כדי פטור ממכרז, השיב דניאל כי "כדי לקבל סטטוס של ספק יחיד, מגיע המנהל המקצועי ומסביר למה הטכנולוגיה הספציפית תגן על הארגון בצורה הטובה ביותר. אנחנו היחידים שיש לנו את הטכנולוגיה הייחודית." דניאל הסכים ש"תמיד אפשר להגן אחרת וגם את חברות אבטחת המידע הכי גדולות בעולם לא נמצא בכל ארגון. אנחנו עושים פעולות שיווק ומכירה ובסוף יש כאלה שמשתכנעים ויש כאלה שמעדיפים טכנולוגיה אחרת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker