עם ההצלחה בא התיאבון: אלטשולר שחם מתכנן להנפיק את חברת הגמל שלו

בית ההשקעות אלטשולר שחם עידכן את עובדיו כי בכוונתו לבחון אפשרות להנפקה של מניות חברת הגמל והפנסיה בבורסת תל אביב ■ בחברה מנוהלים כיום כ-80 מיליארד שקל

אסא ששון
יאיר לוינשטיין, מנכ"ל ובעלים של אלטשולר שחם גמל ופנסיה
יאיר לוינשטיין, מנכ"ל ובעלים של אלטשולר שחם גמל ופנסיהצילום: אייל טואג
אסא ששון

בית ההשקעות אלטשולר שחם מתכנן להנפיק את חברת הגמל שלו, לאור הגיוסים הגבוהים של החברה בתחום. בחברת הגמל של אלטשולר שחם מנוהלים כיום כ-80 מיליארד שקל.

יאיר לוינשטיין, מנכ"ל ומבעלי חברת הגמל, כתב היום במכתב לעובדיו: "בשנים האחרונות הובלנו יחדיו מהלכים גדולים ששינו את פני השוק כפי שאנו מכירים אותו, ביניהם קופת גמל להשקעה, תוכנית חיסכון לכל ילד, רפורמת קרנות הפנסיה הנבחרות של משרד האוצר וגיוסי ענק שהביאו אותנו להיות חברת הגמל וההשתלמות הגדולה בישראל, המנהלת את כספיהם של כמיליון וחצי לקוחות. בהמשך להצלחות אלה, ברצוננו לעדכנכם כי החלטנו לבחון אפשרות להנפקה של מניות חברת הגמל והפנסיה בבורסת תל אביב. חשוב לציין, כי יחד עם רן וגלעד נמשיך לשלוט בחברה ולנהל אותה.

"אנחנו רואים בכם, עובדי אלטשולר שחם, חלק אינטגרלי מהצלחתנו וכפועל יוצא מכך במידה שאכן ההנפקה תתקיים כמתוכנן, יחולקו אופציות לכלל העובדים בהתאם לתוכנית אופציות שתיקבע. נמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות, בהתאם לכללי הרגולציה של רשות ניירות ערך. נציין עוד כי למועד מכתבנו זה, אין כל ודאות ביחס למועד ההנפקה או ביצועה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום