סייברביט של אלביט מערכות תקצה למכליס אופציות בשווי 216 אלף דולר

ועדת התגמול של דירקטוריון סייברביט הסבירה את ההקצאה לבוצי מכליס, מנכ״ל החברה, בתרומתו לגיוס 30 מיליון דולר מקרן קלארידג' ביוני 2018 תמורת 15% ממניותיה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מערכת שליטה ובקרה של אלביט מערכות
מערכת שליטה ובקרה של אלביט מערכותצילום: ללא קרדיט

אלביט מערכות מזמנת את בעלי המניות לאסיפה שתתקיים ב-6 במארס, לצורך אישור הקצאה של 121 אלף אופציות של החברה הבת סייברביט לבוצי מכליס, מנכ"ל אלביט מערכות ויו"ר סייברביט.

בצלאל מכליס, מנכ"ל אלביט מערכותצילום: אסף שילה / ישראל סן

האופציות יבשילו בארבע מנות שנתיות שוות ומחיר המימוש של האופציות יהיה 7.62 דולרים למניה, הזהה למחיר המימוש של האופציות שהוקצו לבעלי תפקידים אחרים בסייברביט. השווי ההוגן של האופציות שיוקצו למכליס, וייזקף כהוצאת שכר בדו"חות הכספיים של החברה, הוא 54 אלף דולר לשנה.

ועדת התגמול של דירקטוריון סייברביט הסבירה את ההקצאה למכליס בתרומתו לגיוס 30 מיליון דולר מקרן קלארידג' ביוני 2018 תמורת 15% ממניותיה, כלומר לפי שווי חברה של 200 מיליון דולר לסייברביט לאחר הגיוס, בדילול מלא.

סייברביט היא חברה בת של אלביט מערכות (69.26%) העוסקת בפיתוח מערכות לאבטחת סייבר לצורך הגנה על תשתיות מערכות מידע של בנקים וחברות ביטוח. החברה מספקת גם מוצרים להגנה על מערכות שליטה ובקרה ששולטות במשאבות וטורבינות ומשווקות לחברות תשתית בתחומי מים והחשמל.

סייברביט, שמעסיקה 220 עובדים, פיתחה גם מערכות סימולציה ואימון של מפעילי רשתות מחשבים קריטיות בהתמודדות עם התקפות סייבר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker