לאחר 45 שנה במגדל: בצלאל צוקר, מנכ"ל מקפת, פורש לגמלאות

בתקופת עבודתו בחברה הקים את פרויקט יוזמה קרן פנסיה לעצמאים, איחד אגפי ביטוח ומיזג קרנות פנסיה ■ צוקר: "חש גאווה גדולה על הזכות שניתנה לי לקחת חלק בהצלחה החברה"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
בצלאל צוקר
בצלאל צוקרצילום: תומר אפלבאום

בצלאל צוקר, מנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה, יסיים לבקשתו את תפקידו בתום 45 שנים בקבוצת מגדל ויפרוש לגמלאות. צוקר החל את דרכו המקצועית בקבוצה ב-1973, ובמהלך שנותיו בה כיהן בתפקידים רבים בענפי ביטוח החיים והחיסכון ארוך הטווח.

בשנים האחרונות כיהן כמנכ"ל מגדל מקפת קרנות פנסיה וקופות גמל בע"מ, כמנכ"ל יוזמה קרן פנסיה לעצמאים בע"מ וכדירקטור בחטיבת הטכנולוגיות של מגדל.

בין המהלכים הגדולים שלו ניתן למנות את הקמת וניהול פרויקט יוזמה קרן פנסיה לעצמאים, שהיתה הראשונה בישראל, קליטת מערכות הליבה (חיים 2000) של ביטוח החיים, הבריאות והפנסיה בקבוצה ואיחוד שלושת אגפי ביטוח חיים – מעוז, שמשון וסלע לתוך שמשון. בנוסף, הביא להסבה ומיזוג ארבע קרנות הפנסיה: תשורה, יוזמה חדשה, תנופה ומקפת, לקרן אחת - מגדל מקפת. כמו כן, תחת ניהולו מוזגו שלוש חברות מגמל והשתלמות לתוך מגדל מקפת.  

באירוע חברה שהתקיים לכבודו אתמול, נכחו בין היתר בעל השליטה, שלמה אליהו, וכן המנכ"ל, דורון ספיר. בדברי הפרידה אמר ספיר: "שנות פועלו של בצלאל במסגרת הקבוצה הן יותר ממחצית משנותיה של מגדל כולה. תרומתו הרבה לתחום הפנסיה וביטוחי החיים ניכרת, ותמשיך ללוות את מגדל גם בעתיד. במהלך השנים ניהל בצלאל ביד רמה את הקמתו של מערך הפנסיה, על כל השינויים שנערכו בו, והביא את מקפת להיות אחת מקרנות הפנסיה המשמעותיות ביותר בישראל".

צוקר אמר: "״אני חש גאווה גדולה על הזכות שניתנה לי ללמוד מהטובים ביותר, ליהנות מהתמיכה הבלתי מסויגת של חבריי לעבודה והצוות הניהולי, על הכבוד לשרת את החברה ואת לקוחותיה ועל הזכות שניתנה לי לקחת חלק בהצלחתה״.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker