רבעון לאחר חילופי השליטה: סמנכ"ל הכספים של שיכון ובינוי החליט לעזוב

טל רז מסיים קדנציה של 6 שנים בשיכון ובינוי - "החלטתי לסיים את תפקידי, הגעתי למיצוי" ■ שיכון ובינוי מתכננת תוכנית פיטורים והבראה, על רקע ההוצאות הכבדות של 301.7 מיליון שקל על הוצאות מטה בתשעת החודשים הראשונים של 2018

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתי סיידוףצילום: עופר וקנין

רבעון לאחר שעברה השליטה בשיכון ובינוי לידיו של נתי סיידוף, החליט סמנכ"ל הכספים של הקבוצה טל רז לעזוב את תפקידו. רז מסיים קדנציה של 6 שנים בשיכון ובינוי, ולמרות שאין בידיו הצעה קונקרטית להמשך הדרך, הוא עתיד לעזוב לאחר פרסום הדו"חות הכספיים ל-2018. לדבריו, הוא יעזור להנהלה למצוא לו מחליף בתקופה הקרובה.

לדברי רז, "לאחר שש שנים של התפתחות מקצועית, היכרות עם עולמות תוכן חדשים והתמודדות עם אתגרים משמעותיים, החלטתי לסיים את תפקידי בחברה. אני חש כי הגיעה העת להתפתחות אישית נוספת וכי בתפקידי הנוכחי הגעתי למיצוי. עברנו שש שנים מאתגרות שכללו גיוסי חוב והון במיליארדי שקלים, מימוש מוצלח של נכסים, חיזוק הקשר מול שוק ההון, הבנקים, הגופים המוסדיים וחברות הדירוג וניהלנו בהצלחה רבה ובצורה מושכלת את תזרים המזומנים של הקבוצה בשוק מאתגר. אני מודה ליו"ר הדירקטוריון, לחברי הדירקטוריון בעבר ובהווה, למנכ"ל הקבוצה, לחברי להנהלה וכלל העובדים על תקופה משותפת, מאתגרת ומלאת משמעות".

נציגו של סיידוף בקבוצה, תמיר כהן, המכהן כיו"ר קבוצת שיכון ובינוי, הודה לרז על "תקופה רבת הישגים, שבה סייע לקדם את עסקיה של הקבוצה ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

משה לחמני, מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי, הוסיף כי "אני מודה לטל רז על 6 שנים מלאות אתגרים ועשייה. בתקופתו של טל עמדנו מול לא מעט אתגרים בשוקי ההון שבהם אנו פועלים, וטל תמיד ידע לנווט בתוך כל אלו בתבונה וביעילות. טל ימשיך למלא את תפקידו עד למציאת מחליף ותקופת חפיפה מסודרת".

סביר להניח כי אין זאת העזיבה האחרונה בקבוצה. שיכון ובינוי מתכננת תוכנית פיטורים והבראה, על רקע ההוצאות הכבדות של כ-301.7 מיליון שקל על הוצאות מטה בתשעת החודשים הראשונים של 2018 - מתוכם כ-188.6 מיליון שקל הוצאו על משכורות ונלוות של 55 חברי ההנהלה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker