נתן חץ מצמצם השקעות בשווייץ - לטובת שוק הנדל"ן בלונדון

אלוני חץ מכרה מניות בחברת PSP השווייצית ב-365 מיליון שקל ■ המכירה נועדה לממן השקעות בשוק הנדל"ן בבריטניה ב-2019 ■ בעקבות המכירה תרד אחזקתה של אלוני חץ ב-PSP ל-10%

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נתן חץ
יורם גביזון

חברת אלוני חץ שבשליטת נתן חץ (14.5%) מכרה בשבועיים האחרונים מיליון מניות, שהן 2.2% מהונה של חברת הנדל"ן השוויצית PSP, תמורת 365 מיליון שקל.

מניותיה של החברה השווייצית הגיעו אתמול לשיא של חמש שנים המשקף שווי שוק של 4.6 מיליארד דולר. בעקבות העסקה תרד אחזקתה של אלוני חץ ב-PSP ל-10%, בשווי של 460 מיליון דולר.

אלוני חץ, שהיתה ועודנה בעלת המניות הגדול ב-PSP, מציינת שהיא ממשיכה לראות בהשקעתה בחברה עוגן חשוב לטווח הארוך בתיק ההשקעות שלה. לפי החברה, אלוני חץ מכירת המניות היא חלק מהיערכותה לביצוע השקעות ב-2019 בשוק הנדל"ן בבריטניה.

אלוני חץ כתבה בסקירת המנהלים שליוותה את הדו"ח הכספי לרבעון השלישי של 2018  שהיא השלימה במהלך השנה עסקה להקמת חברת נדל"ן מניב, Brockton Everlast, יחד עם השותפים הבכירים בקרן השקעות אחרת Brockton Capital והשקיעה 43 מיליון ליש"ט.

החברה החדשה שהחלה את פעילותה ברבעון האחרון של 2018 תעסוק ברכישה, ייזום, השבחה ניהול ותחזוקה של נדל"ן מניב מסחרי בבריטניה, תוך התמקדות באזור מטרופולין לונדון. ברבעון הרביעי של 2018 החלה Brockton Everlast לבחון עסקות לרכישת נדל"ן מניב ומנהלת משא ומתן מתקדם לרכישת מבנה משרדים בשווי של 50 מיליון ליש"ט.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker