ורינט רכשה חברה פרטית לניתוח שיחות קול תמורת 76 מיליון דולר

לקוחות החברה הנרכשת כוללים את צבא ארה"ב, מיקרוסופט ורשת מלונות מריוט העולמית

רם עוזרי

חברת ורינט הודיעה כי היא רוכשת את חברת Vovici – חברה פרטית המספקת לארגונים מערכות לניתוח נתונים משיחות קול. סכום הרכישה מוערך בכ-76.4 מיליון דולר. מניית ורינט זינקה בשנה האחרונה ב-75% וכיום החברה נסחרת בנאסד"ק תחת שווי שוק של 1.4 מיליארד דולר.

מטרת הרכישה, אומרים בחברה, היא להרחיב את פתרונות ניתוח הקול של ורינט. השילוב בין המערכות שלה לאלו של ווביסי יאפשר ליצור קטגוריה חדשה בפתרונות לארגונים, המיועדים לשימוש מנהלי שירות הלקוחות ומנהלים אחרים בארגון האחראים עליו.

הרכישה תאפשר לוורינט להוסיף לפתרונות הקול שלה גם מערכת לניתוח הפידבקים המגיעים מלקוחות הארגון. מדובר בפידבקים שמגיעים באמצעות הקלטות הקול הדיגיטליות של מוקדי השירות, מסקרים שעורך הארגון, מתכתובת מיילים בין הלקוחות לארגון, מצ'טים עם מוקדני שירות ומאמצעי מדיה חברתית.

הפלטפורמה המשולבת של ורינט ו-ווביסי תאפשר לארגונים לאסוף מידע על כל לקוח שמתקשר אל הארגון, לנתח אותו ולהסיק ממנו תובנות. כתוצאה מכך יוכלו הארגונים לנהל את מסקנות הסקרים, לנהל את פרופיל הלקוח, לספק לוח בקרה אינטראקטיבי ולנתח את הפעולות שמבצע הלקוח במערכת הארגון.

יחד עם פורטל מערכת הטכנולוגית שלה, מביאה איתה ווביסי גם כמה לקוחות אטרקטיביים ביותר, בהם צבא ארה"ב, מריוט אינטרנשיונל וענקית התוכנה מיקרוסופט.

ורינט עוסקת בפיתוח ושיווק פתרונות לאיסוף וניתוח מידע בר-יישום ושירותי ערך מוסף. פתרונות החברה מאפשרים לארגונים בגדלים שונים לקבל החלטות מהירות ואפקטיביות לשיפור ביצועים עסקיים ולהפוך את העולם לבטוח יותר.

הפתרונות של ורינט בתחום האזרחי עוזרים לארגונים לשפר את רמת שרות הלקוחות במרכזיות, בסניפים וביחידות שונות בתוך הארגון. בשוק הביטחוני, פיתחה החברה פתרונות מבוססי תוכנה לווידיאו, מערכות תקשורת ובטיחות ציבורית.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker