אסתר אלדן, מנכ"לית חברת תחנות התדלוק דלק ישראל, הודיעה על סיום תפקידה

אלדן כיהנה בתפקיד במשך תקופה של שנתיים וחצי ■ קודם לכן ניהלה את חברת גדות ביוכימיה מקבוצת דלק ■ דלק ישראל, בשליטתו העקיפה של יצחק תשובה, מפעילה 245 תחנות תדלוק ציבוריות

ערן אזרן
אסתר אלדן
אסתר אלדןצילום: אייל טואג
ערן אזרן

אסתר אלדן, מנכ"לית חברת תחנות התדלוק דלק ישראל, הודיעה על כוונתה לסיים את תפקידה בסוף 2018, זאת, לאחר ארבע וחצי שנים בקבוצת דלק, מהן שנתיים וחצי כמנכ"ל דלק ישראל. קודם לכן ניהלה אלדן את חברת גדות ביוכימיה אשר שייכת לקבוצה.

דלק ישראל, בשליטתו העקיפה של יצחק תשובה, מפעילה 245 תחנות תדלוק ציבוריות, מתוכן 191 בהפעלתה והיתר בזכיינות, ו-201 חנויות נוחות, מתוכן 173 בהפעלת דלק ישראל והיתר בזכיינות.

בעבר דלק ישראל נסחרה בבורסה, אך מניותיה נמחקו בהצעת רכש שפירסמה קבוצת דלק. מאוחר יותר החברה גם פרעה את החוב למחזיקי האג"ח שלה, כך שכיום מדובר בחברה פרטית המוחזקת בבעלות מלאה של קבוצת דלק. דלק ישראל הרוויחה במחצית הראשונה של 2018 כ-59 מיליון שקל, לעומת רווח של כ-46 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

אסתר אלדן ציינה: "זכיתי לנהל את החברה שעוברת תקופה לא פשוטה, הכוללת שינויים רבים. הובלתי את דלק ישראל לרווחיות שלא היתה לה מזה שנים רבות, רווח נקי של למעלה מ- 100 מיליון שקל ב-2017. 2018 צפויה להיות שנת שיא, ותסתיים ברווחיות גבוהה יותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ