זכויות הבנייה למרכזים המסחריים של חנן מור בחריש הוכפלו

חברת הנדל"ן דיווחה כי הוועדה המיוחדת לתכנון ובנייה חריש אישרה את הגדלת זכויות הבניה בכ-13 אלף מ"ר לצורכי מסחר, משרדים ושירות לאחסנה וחניה ■ חנן מור צופה כי ה-NOI השנתי מהנכס יגדל בכ-5 מיליון שקל בשנה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
היו"ר ובעל השליטה בחברה, חנן מורצילום: ללא קרדיט

חברת הנדל"ן חנן מור תוכל להרחיב את שטחי המסחר שלה בחריש. החברה דיווחה היום (ב') כי הוועדה המיוחדת לתכנון ובנייה חריש אישרה לה להגדיל את זכויות הבנייה במרכז המסחרי בעיר הצעירה. לצורך קידום ופיתוח המתחם בחריש, אושרה תוספת זכויות בנייה שיותר ממכפילה את השטחים להשכרה - מ-10.4 אלף מ"ר ל-23.1 אלף מ"ר.

כתוצאה מהגדלת הזכויות צופה החברה כי ה-NOI השנתי מהנכס יגדל בכ-5 מיליון שקל, והוא צפוי להסתכם בכ-13 מיליון שקל בשנה. אישור התוכנית ניתן על רקע אכלוסה המהיר של חריש, והרצון לפתח את המרכז המסחרי בה, More Life 1. התוספות מורכבות מכ-6 אלף מ"ר של שטחי שירות למסחר ומשרדים, וכ-6.5 אלף מ"ר שטחי שירות לאחסנה וחניה מתחת לפני הקרקע. בניית הפרויקט צפויה להתחיל ברבעון הראשון של 2019 ולהסתיים בתוך שנתיים.

יו"ר החברה, חנן מור, אמר: "זרוע הנכסים המניבים של הקבוצה תופסת תאוצה ומובילה ליצירת שווי כלכלי משמעותי והגדלת היציבות הפיננסית עבור כלל בעלי המניות של החברה. הכפלת השטחים המסחריים להשכרה לכ-23 אלף מ"ר נועדה לתת מענה לקצב האכלוס של העיר חריש ולצורכי התושבים לשטחי פנאי, בילוי, מסחר ותעסוקה ומחזקת את המיצוב של הנכסים המסחריים של הקבוצה בעיר. כבר היום אנחנו נהנים מתזרים שוטף מ-More Street - חנויות ושטחי מסחר בשדרה המרכזית של חריש וכן מהמלון בפוזנן לאחר שהסכם השכירות נכנס לתוקף. אנו מאמינים כי בתוך חודשים, עם הפעלת המרכז המסחרי More Shop, הקבוצה תזכה לתוספת משמעותית לתזרים השנתי מנכסים מניבים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker