מלם תים רוכשת 50% מחברת אלטל תמורת 35 מיליון שקל

אלול תמארינד, שבבעלותה אלטל, צפויה לרשום רווח הון של כ-42 מיליון ש"ח

אורן פרוינד
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אלול תמארינד הודיעה אתמול כי תמכור 50% ממניותיה בחברת אלטל לחברת מלם בתמורה  לכ-35 מיליון שקל. בנוסף לסכום העסקה, סיכמו הצדדים על מדיניות חלוקת דיבידנדבשיעור של לפחות 33% מהרווח הנקי של אלטל. אלול תמארינד תרשום רווח הון של     כ 42 מיליון שקל בעקבות העסקה.

אלטל, שתנוהל מעתה על ידי מלם ואלול במשותף, מספקת שירותי תוכנה ומנהלת פרויקטים טכנולוגיים ולוגיסטיים, בעיקר עבור השוק הביטחוני בישראל. השירותים שמספקת החברה כוללים שירותי ניהול במיקור חוץ ותחזוקה של מערכות טכנולוגיות.

שלמה איזנברג, מנהל העסקים הראשי של מלם-תים אמר כי "רכישת אלטל מרחיבה את פעילות מיקור החוץ של הקבוצה, ובפרט את פעילותה במגזר הביטחוני. רכישה זו תהווה ראש חץ להשתתפות החברה בפרויקט עיר הבה"דים".

מצד חברת אלול, מנכ"ל החברה, אבנר רז מסר: "עסקת המכירה של 50% ממניות אלטל מציפה ערך לחברה ולבעלי מניותיה. קבוצת אלול תמארינד ממשיכה לבחון רכישות של חברות סינרגטיות לתחומי ליבת הפעילות של הקבוצה.

קבוצת אלול תמארינד הנסחרת בת"א עם שווי שוק של 60 מיליון שקל, מתמחה בשיווק מערכות בתחומי תעופה, חלל ובטחון מול המגזר המוסדי וחברות בישראל, ארה"ב והודו. החברה סיימה את הרבעון האחרון עם רווח נקי המיוחס לבעלי המניות של 130 אלף שקל, לעומת רווח של 760 אלף שקל מהרבעון המקביל אשתקד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker