זוהר לוי רוכש 8 מרכזי שירות בגרמניה ב-86 מיליון יורו

לפי הדיווח של סאמיט, מחיר הרכישה נטו ימומן מאמצעיה הנזילים של סאמיט גרמניה, בסך כ-35 מיליון יורו ■ דמי השכירות מהנכסים מסתכמים ב-5.8 מיליון יורו לשנה, ותשואת השכירות היא 6.75%

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נכס של חברת סאמיט בגרמניה
ערן אזרן

חברת הנדל"ן סאמיט , שבשליטת זוהר לוי, דיווחה היום (ב') על רכישת פורטפוליו הכולל שמונה נכסים בגרמניה תמורת 86 מיליון יורו, באמצעות החברה הבת, סאמיט גרמניה. הנכסים משמשים מרכזי שירות, וממוקמים בערים גדולות - בעיקר בברלין, בפרנקפורט ובדיסלדורף.

לפי הדיווח של סאמיט, מחיר הרכישה נטו, בניכוי התחייבויות בסך כ-51 מיליון יורו ("משכנתאות"), ימומן מאמצעיה הנזילים של סאמיט גרמניה בסך של כ-35 מיליון יורו. דמי השכירות מהנכסים מסתכמים ב-5.8 מיליון יורו לשנה, ומשקפים תשואת שכירות של כ-6.75%. בהתאם להסכמי השכירות, צפויים דמי השכירות לעלות ל-6.1 מיליון יורו בשנים הקרובות.

זוהר לוי, בעל השליטה בחברת סאמיט

"הנכסים הנרכשים, בעלי שטח להשכרה של כ-58 אלף מ"ר, נבנו ב-2017-2005. הם מושכרים בתפוסה מלאה בעיקר לשוכרים חזקים, ולתקופה ממוצעת של כעשר שנים. בנוסף, הנכסים כוללים זכויות בנייה נוספות בסך כ-180 אלפי מ"ר", נכתב בדיווח. השלמת הרכישה צפויה להתבצע בימים הקרובים.

סאמיט, שנסחרת לפי שווי של 2.2 מיליארד שקל, היא חברת נדל"ן מניב, העוסקת באחזקה, ניהול והשבחה של נכסים מניבים בישראל ובגרמניה. החברה מחזיקה ב-106 נכסים בשטח להשכרה של כמיליון מ"ר, ובנוסף בשלושה נכסים בשלבי הקמה בישראל בשטח כולל של 30 אלף מ"ר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker