נייקי ממשיכה לרוץ: "תחזית לעלייה של 8.2% בהכנסות ל-5.5 מיליארד דולר"

מחיר היעד נשאר ללא שינוי: עלייה של 22% לעומת שער המניה היום - 81.95 דולר

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

בברקליס קפיטל משאירים את מחיר היעד למניית נייקי ללא שינוי, אבל קובעים כי המניה, שנסחרת היום במחיר 81.95, צפויה לעלות ב-22% למחיר של 100 דולר למניה.

האנליסטים בברקליס צופים כי "נייקי תמשיך לרוץ" עם עלייה של 8.2% בהכנסות לרבעון הקרוב, ותדווח על הכנסות של 5.5 מיליארד דולר. לדבריהם, מרכז הכוח של החברה יגיע מהשווקים בצפון אמריקה, סין ובשווקים המתפתחים. להערכת ברקליס, הרווח לבעלי המניות יעמוד על 1.15 דולר - נמוך ב-10 סנט מהקונסנזוס של האנליסטים.

בשולי הרווח הגולמי חוזים ברגליקס ירידה של 300 נקודות לאחוז רווח גולמי של 44.4%.

בברקליס מאמינים בתוכנית האסטרטגית אותה מנהיגה נייקי לטווח ארוך, ומאמינים שתוכנית זאת תביא את החברה להגיע להכנסות של 27 מיליארד דולר. על פי התחזית, תשפר החברה בטווח הארוך את אחוז הרווח הגולמי, באמצעות שיפור ויוזמות שונות באחסנה, לוגיסטיקה ובקשר הישיר עם הצרכן.

את תזרים המזומנים של החברה צופים בברקליס על 12 מיליארד דולר, וכתוצאה מכך הם צופים כי בעלי המניות יקבלו באמצעות דיווידנדים ורכישות חוזרות תשואה על השקעתם של 25%.

כוחה של נייקי לפי ברקליס טמון גם במבנה המאזן שלה, עם מזומנים של 4.8 מיליארד דולר בשנה והשקעות לזמן קצר. בשעה שהחוב לזמן ארוך שלה עומד על 500 מיליון דולר בלבד. מצב זה נותן לחברה גמישות לאפשרות לדחוף לצמיחה נוספת, ולכן מסכמים כי מחיר היעד יגיע ל 100 דולר למניה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker